• Twój koszyk jest pusty!

Robot koszący STIGA Autoclip 230 S (2000 m²) // Transport Gratis // Autoryzowany Dealer STIGA

7 099.00zł 7 317.00zł Netto: 5 771.55zł
  • Marka: STIGA
  • Model: STIGA Autoclip 230 S
  • Stan magazynowy: Dostępny


ROBOT AUTOCLIP 230 S (2000 m2)

Do niedawna inteligentne roboty wypełniające polecenia i obowiązki człowieka były tylko domeną śmiałych, futurystycznych pisarzy. Dziś można powiedzieć odważnie, że są one domeną naszych inżynierów. Dzięki wieloletnim pracom badawczym i rozwojowym mamy możliwość przedstawienia w pełni autonomicznego, bezobsługowego robota, który zadba o każdy przydomowy trawnik. Autoclip 225 S to zaawansowane technologicznie narzędzie ogrodowe, którego benefity nie kończą się na automatyzacji czynności koszenia. Ta maszyna przede wszystkim potrafi samodzielnie pielęgnować trawnik, oceniając jego stan i dobierając odpowiednio szybkość pracy do wymogów danego obszaru koszenia. Dzięki systemowi mulczowania, darń otrzymuje odpowiednią porcję nawozu sprawiając, że trawa zawsze będzie soczysta i świeża. Robot Autoclip sprawia, że przyszłość staje się teraźniejszością, a Twoje marzenia nabierają realnego kształtu.


Autoclip 230 S może utrzymać trawnik o powierzchni do 2000 m2 podzielony na maksymalnie cztery strefy koszenia. Akumulator litowo-jonowy wystarcza na 4 godziny pracy bez ładowania. Wyposażony w silniki bezszczotkowe, model Autoclip 230 S ma 4-zębne ostrze koszące o szerokości 250 mm pracujące ze zmienną prędkością, co zapewnia dłuższy okres eksploatacyjny akumulatora i silnika kosiarki. Nowoczesne urządzenia nawigacyjne, takie jak enkoder, przechyłomierz i żyroskop zapewniają maksymalną wydajność pracy. Odbiornik Bluetooth stanowi wyposażenie standardowe.


Możliwość wykonania montażu instalacji robota w ogrodzie. Cena montażu uzależniona jest od stopnia skomplikowania oraz powierzchni ogrodu i jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta.

Możliwość zakupu w korzystnej sprzedaży ratalnej.


Dane techniczne:


Maks. powierzchnia trawnika

2000 m²

Silnik

bezszczotkowy

Akumulator

litowo-jonowy

Pojemność

3x 2,5 Ah

Średni czas pracy (+/- 20%)

4h

Średni czas ładowania

180 min

Szerokość koszenia

25 cm

Wysokość koszenia

25 - 60 mm

Szybkość koszenia

30 m/min

Czujnik deszczu

tak

Nachylenie maksymalne

45 %

Liczba stref koszenia

4

System powrotu do bazy

za przewodem / v-meter

Koszenie spiralne

tak

Osłona stacji bazowej

tak

Czujnik zderzeniowy

tak

Czas zatrzymania noża

3 sek.

Waga z akumulatorem/ami

10,1 kg

Nr art.

2R2005158/S17


GWARANCJA PRODUCENTA 2 LATA

100 % producent szwedzki


Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra