• Twój koszyk jest pusty!

Akumulator STIHL AP 500 S // Nowość 2022 !!// Transport gratis!!//Autoryzowany dealer//DOSTĘPNY OD RĘKI!!//

1 789.00zł 1 849.00zł Netto: 1 454.47zł
  • Marka: STIHL
  • Model: STIHL AP 500 S
  • Stan magazynowy: Dostępny

Akumulator AP 500 S


System STIHL AP‑to idealne rozwiązanie przy codziennej pracy w ogrodzie, pielęgnacji krajobrazu lub przycinaniu drzew. Akumulatory litowo-jonowe AP sprawdzą się tutaj idealnie, ponieważ możesz ich użyć do wykonania bardzo wymagających prac urządzeniami akumulatorowymi. Cztery diody‑LED informują na bieżąco o stanie naładowania akumulatora. Dzięki nowej technologii Power Laminat akumulator STIHL  AP 500 S oferuje podwojoną ilość cykli ładowania w stosunku do dotychczasowych akumulatorów STIHL.Także moc akumulatora został zwiększona w stosunku do dotychczasowego akumulatora STIHL AP 300 S.  Poza tym akumulator STIHL AP 500 S jako część systemu zarządzania flotą urządzeń STIHL jest kompatybilny ze STIHL connected. W każdej chwili masz dostęp do informacji na temat rzeczywistego czasu pracy urządzenia.

STIHL AP 500 S o napięciu znamionowym 36 V możesz ładować szybkimi ładowarkami STIHL AL 300 i STIHL AL 500 lub ładowarką standardową STIHL AL 101.

W naszym zestawieniu czasów pracy oraz czasów ładowania możecie zobaczyć jak długo będziecie w stanie pracować swoim urządzeniem i ile czasu potrzebuje akumulator, aby się naładować. Z zestawienia dowiecie się również jaki akumulator jest zalecany do danego urządzenia STIHL.

Wszystkie urządzenia akumulatorowe STIHL systemu AP‑są idealne dla użytkownika profesjonalnego i do codziennego użytku nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Dlatego posiadają odpowiednią ochronę przez wilgocią. Skuteczność została potwierdzona w wymagających wewnętrznych testach. Test rozpylanej wody opiera się na standardzie IPX4.

Dostępność I kwartał 2022

Dane techniczne

Dane techniczne Wartość

Ciężar akumulatora kg 1,9

Technologia akumulatorowa litowo-jonowy

Napięcie znamionowe V 36

Energia akumulatora Wh 337

Pojemność ah 8,8


Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra