• Twój koszyk jest pusty!

ISEKI TLE 3410 AHL Traktor kompaktowy // Nowość 2021!!! // Hydro 4X4 // Autoryzowany Dealer

109 347.00zł Netto: 88 900.00zł
  • Marka: ISEKI
  • Model: ISEKI TLE 3410 AHL
  • Stan magazynowy: DostępnyNowość 2021!!!

ISEKI Nowy ciągnik kompaktowy TLE 3410 AHL

Nisko kosztowy start w klasie profesjonalistów


TLE 3410 - wydajność, solidność i niezawodność w przyzwoitej cenie

Jakość i niezawodność zawsze będzie najwyższym celem marki ISEKI. W pierwszym modelu z serii TLE udało się połączyć te dwie cechy z prostotą obsługi i niewygórowaną ceną. 

Model ten znajdzie zastosowanie w rolnictwie, ogrodnictwie oraz w usługach komunalnych. Małe rozmiary i duże możliwości oraz niskie koszty utrzymania sprawiają, że jest to jeden z najciekawszych traktorów w tej klasie.


Dane techniczne:MODEL ISEKI TLE 3410 ZAWIERA W TEJ CENIE:


  • Ciągnik komunalny TLE 3400 AHL o mocy 40 KM bez kabiny;
  • Rama ROPS;
  • Koła rolnicze;
  • Skrzynia hydrostatyczna 3-stopniowa.


GŁÓWNE ZALETY CIĄGNIKA ISEKI TLE 3410:

TLE 3410 z 3-biegową przekładnią hydrostatyczną

Pedał wahliwy jest łatwy w obsłudze. Naciskając go palcami lub piętą sterujemy kierunek jazdy ciągnika.


Ergonomicznie umieszczone dźwignie sterowania systemem jazdy oraz WOM i hydrauliką ułatwiają pracę.

Intuicyjnie i w zasięgu ręki.Wysoka moc i moment obrotowy oraz oszczędność paliwa - to podstawowe zalety turbodoładowanego silnika ISEKI. Japońska jakość i długotrwałe użytkowanie.

 


Duży, 43 litrowy zbiornik paliwa pozwoli Ci bez przystanku pracować cały dzień. Brak potrzeby tankowania w ciągu dnia oszczędzi twój czas i pieniądze


Samodzielna obsługa codzienna ciągnika nie sprawi Ci trudności. Konstruktorzy uwzględnili dogodne położenie punktów codziennego lub częstego sprawdzania. Akumulator, bagnet, filtry, chłodnica są umiejscowione tak aby ich obsługa nie wymagała użycia nietypowych narzędzi. Dostęp do nich jest idealny.

Odłączany Przedni TUZ w ciągniku TLE jest dość krótki, usprawnia to manewrowość ciągnika i operowanie narzędziami. Za pomocą kilku sworzni i śrub, można zdemontować zawiesie układu, gdy nie jest wykorzystywany.

W pełni oszklona oryginalna kabina (opcja dodatkowa) do TLE 3410 jest bardzo bezpieczna. Jest dobrze dopasowana, ergonomiczna, szczelna i ogrzewana. W standardzie zawiera ona reflektory robocze, lusterka, wycieraczkę i spryskiwacz. Na życzenie zakładamy dodatkowe oświetlenie i kogut

Nasz ładowacz czołowy do ciągnika TLE3400  jest doskonale spasowany i przystaje do mocy oraz gabarytów ciągnika. Przewody hydrauliczne są umieszczone wewnątrz profilu, co zapewni ochrone przed uderzenie i zerwaniem przewodów. Poza tym jest to rozwiązanie czyste i ładne.


ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

100 % PRODUKCJA JAPOŃSKA


Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra