• Twój koszyk jest pusty!

Jednostka napędowa STIHL KM 94 R-CE // Promocja!!!// Na zamówienie//

1 999.00zł 2 069.00zł Netto: 1 625.20zł
 • Marka: STIHL
 • Model: STIHL KM 94 R-CE
 • Stan magazynowy: Dostępny

KM 94 R-CE

Lekki Kombimotor z funkcją STIHL ECOSPEED


KM 94 R-CE


Lekki kombimotor z uchwytem obwiedniowym, STIHL ErgoStart, silnikiem STIHL 2-MIX i funkcją ECOSPEED. Duży komfort uruchamiania. Ecospeed umożliwia bezstopniowe regulowanie obrotów bezpośrednio przy uchwycie. W zależności od wykonywanej pracy można oszczędzać paliwo. Lekki w transporcie i magazynowaniu. Praktyczne szybkozłącze umożliwia błyskawiczny montaż i demontaż urządzeń KombiSystemu. Odpowiedni do wszystkich urządzeń KombiSystemu.


Dane techniczne

Moc kW/KM0,9 / 1,2
Pojemność skokowa cm³24,1
Ciężar kg 1)4
Długość do złączki cm90
Poziom mocy akustycznej dB(A) 2)109
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A)95
Wartość drgań uchwyt lewy/prawy m/s² 3)7,2/7,2

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

 
 • Rundumgriff; Rundgriff

  Uchwyt pętli; Okrągły uchwyt
  Uchwyt pętla dla kos i pił rozliczeniowych jest idealny do pracy w pomieszczeniach zamkniętych, na przykład uporządkowanie między krzewami i krzewów. Po załączeniu urządzenia, takie jak nożyce do żywopłotu mają być stosowane, uchwyt pętli jest najlepszą rekomendacją. (Rys. Podobny)

 • STIHL ECOSPEED

  STIHL EcoSpeed
  Dzięki nowej funkcji EcoSpeed prędkość robocza Sense silnika rozliczany bezpośrednio w uchwycie wielofunkcyjnym. Wyjście może być indywidualnie dostosowane do danego zadania. O ograniczonej gazu urządzenie jest znacznie ciszej i zużywa mniej paliwa. Ponadto, znacznie mniej kamienie lub kawałki wyrzucane, gdy na pełnym gazie z ograniczonej prędkości roboczej.

 • STIHL ErgoStart (E)

  STIHL ErgoStart (E)
  Lekki i oszczędzania uruchom pracy poprzez Dodatkowe Sprężyny pomiędzy Wałem korbowym i Anwerfseilrolle.Cichy, jednolity Tyle Pociągu rozpocząć w sposób wiarygodny. Standardowo Wszystkich moda dla oznaczeniem CE śmiechem.

 • STIHL 2-MIX-Motor mit Spülvorlage

  STIHL 2-MIX silnika z warstwowym wychwytywania
  STIHL silnik dwusuwowy z technologii 2-MIX zapewnia wysoką wydajność, dużo siły ciągu, oszczędzając do 20% mniej paliwa w porównaniu do tych samych STIHL zasilania silników dwusuwowych bez technologii 2-MIX. Łączy on w sobie cylinder cztery portu z warstwowym wychwytywania. Również emisji spalin jest zmniejszona o 70%.Norma emisji spalin EU II jest zadowolony. (Rys. Podobny)

 • Doppelschultergurt

  podwójne ramię
  Standardowo wyposażone, wygodne podwójne ramię pasek do przenoszenia. Ułatwia miękką pracę dopełnienia przez długi użyciem.

 • Stopp-Taster

  Przycisk Stop
  Kontrola wyłącznika w przypadku ponownego uruchomienia usunięte.Silnik jest zawsze gotowy do pracy. (Rys. Podobny)

 • Multifunktionsgriff

  Uchwyt wielofunkcyjny
  Wszystkie kontrolki do sterowania silnika w jednej ręce. Dlatego, proste i niezawodne działanie. (Rys. Podobny)

 • STIHL Antivibrationssystem

  STIHL System antywibracyjny
  System antywibracyjny jest stosowany w elektronarzędziach na utrzymanie trawnika i ogrodu. Zderzaki gumowe ograniczenia transmisji irytujących drgań generowanych przez silnik i nóż obrotowy. Uchwyty są zatem bardzo niski poziom wibracji. To sprawia, że praca w komfortowych i przyjaznych sił.

 • Manuelle Kraftstoffpumpe

  Ręczna pompa paliwowa
  Z pompka paliwa może być zachęcane paliwa ciśnienia kciuk do gaźnika. W rezultacie liczba uderzeń wyjściowego redukuje się po dłuższym postoju maszyny. (Rys. Podobny)

 • Großer Kraftstofftank

  Duży zbiornik paliwa
  Przezroczysty zbiornik paliwa o pojemności 0,75 l zapewnia długie okresy pracy z mniej przystanków paliwa.Poziom jest wyraźnie widoczne z zewnątrz. Łatwe napełnianie przez duży, łatwo dostępny otwór zbiornika. (Rys. Podobny)


Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra