• Twój koszyk jest pusty!

Kosa spalinowa AL-KO BC 330 B // Autoryzowany Dealer

785.00zł 809.00zł Netto: 638.21zł
  • Marka: AL-KO
  • Model: AL-KO BC 330 B
  • Stan magazynowy: Dostępny


Kosa AL-KO BC 330 B

Koś niezależnie i gdziekolwiek chcesz: AL-KO BC 330 B przekonuje wydajnością koszenia w sprawdzonej jakości AL-KO. Kosa spalinowa o szerokości roboczej 41 cm (żyłka) lub 25 cm (nóż) sprawdza się w większych ogrodach, na łąkach, na zboczach i na krętych terenach - bez kabli lub ładowania akumulatora. Pracuj tą kosą tam, gdzie kosiarka osiąga swoje możliwości.

Niska waga, regulowana kierownica typu bike i wygodna funkcja regulacji żyłki - automatyka impulsowa - dla zawsze optymalnej długości żyłki. Wszystkie te cechy zapewniają, że kosa jest bardzo bezpieczna i łatwa w użyciu. Ponadto dzięki pasowi nośnemu praca jest wygodna i ergonomiczna.

Szczegóły techniczne kosy spalinowej AL-KO BC 330 B

Dzięki łatwemu do uruchomienia silnikowi 2-suwowemu 0,9 kW najnowszej generacji, ta kosa jest niezastąpionym pomocnikiem, z którego możesz łatwo i bezpiecznie korzystać nawet jako początkujący i hobbystyczny ogrodnik. Z wielką mocą pokonasz każdy teren – czy to na dużych trawnikach, w wysokiej trawie czy w zaroślach.

Elastyczność pracy dzięki wymiennej głowicy tnącej: głowicę żyłkową o szerokości cięcia 41 cm zastępuje w mgnieniu oka dołączony do zestawu metalowy nóż o szerokości roboczej - dla łatwego wykoszenia zarośla i dzikich roślin! Niewielka waga wynosząca zaledwie 7,3 kg oraz łatwa obsługa z ergonomicznym uchwytem typu bike zapewniają wydajną pracę i szybkie rezultaty koszenia w dzikim terenie, jak również przy ogrodzeniach i ścianach, a zwłaszcza na zboczach. Lekka, wytrzymała rura trzonu wykonana z aluminium. Dzięki automatyce impulsowej możesz łatwo ustawić optymalną długość nici podczas koszenia - po prostu uderz głowicą żyłkową o ziemię (nie wolno tego robić podczas założonego noża do koszenia!).

Dzięki silnikowi spalinowemu jesteś niezależny od czasu ładowania baterii i splątanych kabli - Twój plus na dużych trawnikach i odległych obszarach.

Pomimo silnika benzynowego, BC 330 B dzięki swojej ergonomicznej konstrukcji, optymalnemu rozłożeniu ciężaru i wygodnym uchwytom jest łatwy w obsłudze nawet dla hobbystów i początkujących ogrodników.


Wartość K w m/s² 1

Dzielony wał brak

Gwar. poziom hałasu w db(A) 113

Długość cięcia w cm 25

Poziom hałasu w dB(A) 111

Zapasowa szpula nie

Wartość drgań w m/s² 8.3

Poz. hałasu z LpA w dB(A) 98

Średnica wału w mm 26

Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2

Silnik Spalinowy

Marka AL-KO

Linia Easy

Żyłka tnąca w cm 41

Moc w KM 1

Moc w kW 0.9

Pojemność w cm³ 32

Typ silnika 2-suwowy

Obr./min 7000

Ilość cylindrów 1

System Easy Start nie

Elektryczny rozrusznik nie

Przełącznik "Ready to start" nie

Ssanie automatyczne Nie

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra