• Twój koszyk jest pusty!

Kosa spalinowa STIHL FS 120 2-MIX // Promocja !!! // Autoryzowany dealer // DOSTĘPNA OD RĘKI//**Transport do ustalenia//

1 969.00zł 2 099.00zł Netto: 1 600.81zł
  • Marka: STIHL
  • Model: STIHL FS 120
  • Stan magazynowy: Dostępny
Nowość 2020!!! Kosa STIHL FS 120 2-mix

Kosa mechaniczna o mocy 1,8 KM


Solidna i mocna wykaszarka z uchwytem wielofunkcyjnym do koszenia metalowymi narzędziami lub nylonową głowicą koszącą. Wypełnia lukę miedzy kosami z silnikiem 4-mix.

Zalety:

  • Silnik 2-MIX spełniający normę EMISJI SPALIN EU II
  • Bardzo dobry stosunek mocy do ceny
  • Wytrzymała Przekładnia
  • Uniwersalna osłona
  • Sztywny wałek napędowy


Negocjuj Cenę - przyjdź, napisz lub zadzwoń!!! Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę.


Dane techniczne

Moc kW/KM1,3/1,8
Standardowe narzędzie tnąceGłowica żyłkowa AC 25-2
Pojemność skokowa cm³30,8
Ciężar kg 1)6,3
Średnica cięcia mm420
Zawartość zbiornika l0,64
Długość całkowita cm 2)180
Poziom mocy akustycznej z narzędziem tnącym z twor dB(A) 3)110
Poziom ciśnienia akustycznego z narzędziem z tworz dB(A) 3)98
Wartość drgań z narzędz.z tworzywa lewa/prawa m/s² 4)6,3/5,0

WYPOSAŻENIE SERYJNE


Silnik STIHL 2-MIX
Podczas procesu przepłukiwania warstwa powietrza nie zawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Ta powietrzna poduszka redukuje straty paliwa występujące w związku z procesem przepłukiwania cylindra – chroniąc tym samym zdrowie operatora i środowisko naturalne.

Przycisk STOP
Po naciśnięciu przycisku STOP silnik zostanie wyłączony. Po zatrzymaniu silnika nie ma potrzeby ponownego naciskania przycisku, gdyż układ zapłonowy automatycznie powróci do pozycji wyjściowej (przycisk STOP znajdować się będzie w pozycji PRACA).


Kompensator
Umieszczony w gaźniku kompensator STIHL sprawia, że pomimo zanieczyszczenia filtra powietrza nie następuje nadmierne wzbogacenie mieszanki. Moc silnika przez dłuższy czas pozostaje stała. Wyczyszczenie filtra staje się konieczne dopiero wtedy, gdy zanieczyszczone jest 80% jego powierzchni. W ten sposób możliwa jest dłuższa praca bez konieczności przeprowadzania czynności serwisowych.

Okulary ochronne
Okulary ochronne w wyposażeniu seryjnym dbają o Państwa bezpieczeństwo. Wentylowane, z szeroką osłoną boczną.

Pas nośny/System nośny
Pasy nośne STIHL z miękką wyściółką znacznie ułatwiają pracę, szczególnie podczas długotrwałych zastosowań. Pasy zapewniają dużą swobodę ruchów . W wyposażeniu seryjnym znajduje się każdorazowo pas nośny STIHL ,odpowiedni do konkretnego modelu urządzenia. (zdj. zbliżone do rzeczywistego)

 

Praktyczna regulacja uchwytu
Ergonomiczny uchwyt oburęczny można indywidualnie dostosować do każdego użytkownika za pomocą śruby dociskowej, bez użycia dodatkowych narzędzi (Zdjęcie pokazuje kosę mechaniczną).


STIHL ErgoStart (E)
Jeszcze łatwiejsze uruchamianie dzięki dodatkowej sprężynie umieszczonej pomiędzy rolką linki rozruchowej a wałem korbowym. Użytkownik uruchamia urządzenie wygodnie, bez szarpnięć. W wyposażeniu seryjnym wszystkich modeli oznaczonych symbolem C-E.


System antywibracyjny STIHL
System antywibracyjny znajduje zastosowanie w urządzeniach mechanicznych przeznaczonych do pielęgnacji zieleni. Dokładnie wyliczone strefy uchwytów redukują przenoszenie uciążliwych wibracji wytwarzanych przez silnik i obracające się narzędzie tnące. Znaczna redukcja liczby drgań przenoszonych na uchwyty pozwala oszczędzać siły i zwiększa komfort pracy.


Ergonomiczny uchwyt oburęczny
Ergonomiczny uchwyt oburęczny zapewnia swobodę ruchów i komfort pracy podczas wykaszania dużych powierzchni. Uchwyt oburęczny jest również nazywany ergonomicznym uchwytem oburęcznym. Łatwa regulacja za pomocą śruby dociskowej.


Uchwyt wielofunkcyjny
Wszystkie elementy sterowania silnikiem znajdują się w zasięgu dłoni. Zapewnia to wyjątkowo łatwą i bezpieczną obsługę urządzenia - dłoń przez cały czas spoczywa na uchwycie. (zdj. zbliżone do rzeczywistego) 

Ręczna pompa paliwowa
Ręczna pompa paliwowa umożliwia doprowadzenie paliwa do gaźnika poprzez naciśnięcie przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra