• Twój koszyk jest pusty!

Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 443 C + akumulator 2 x AP 200 i ładowarka AL 300 // Negocjuj Cenę!!! // Autoryzowany Dealer

3 039.00zł 3 199.00zł Netto: 2 470.73zł
  • Marka: STIHL
  • Model: STIHL RMA 443 C - zestaw
  • Stan magazynowy: DostępnyKosiarka STIHL RMA 443 C 

Cicha kosiarka akumulatorowa z pojedynczym uchwytem w zestawie z baterią 2 x AP 200 i ładowarką AL 300


Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 443 C to doskonałe urządzenie dla użytkowników bardziej wymagających. Wyposażona w system Eco-Modus dopasowujący prędkość obrotową do potrzebnej wydajności. Odpowiednia do trawników o średniej i większej powierzchni. System oszczędzający energię pozytywnie wpływa na wydajność koszenia, zbierania trawy oraz mulczowania (opcja dodatkowa). Odpowiednio wyprofilowany nóż tnący również oszczędza energię akumulatora poprzez tworzenie minimalnego oporu powietrza. Kosiarka posiada kilkustopniową centralną regulację wysokości koszenia. Komfortowy, pojedynczy uchwyt kierujący umożliwia bardzo łatwe opróżnianie kosza na trawę.


Negocjuj Cenę - przyjdź, napisz lub zadzwoń!!! Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę.


 

Cechy szczególne:

 

Innowacyjny kosz na trawę

Dzięki otworom wentylacyjnym skierowanym do dołu oraz zamkniętej pokrywie kosza skoszona trawa i kurz nie przedostają się do góry, co pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Zintegrowany wskaźnik napełnienia informuje o konieczności opróżnienia kosza na trawę. Dwuelementowa budowa kosza ułatwia jego otwieranie i opróżnianie.

 

Błyskawiczny napinacz Quick-Fix

Pomaga w szybkim i prostym składaniu uchwytów.


System Eco-Modus

Włączony tryb Eco automatycznie dostosowuje prędkość obrotową silnika do aktualnie potrzebnej wydajności – idealna funkcja do długotrwałego koszenia przy maksymalnej efektywności energetycznej.
Nóż łopatkowy

Nóż łopatkowy wytwarza w aerodynamicznej obudowie bardzo silny strumień powietrza, który unosi trawę przed skoszeniem, a następnie z dużą siłą wdmuchuje skoszoną już trawę do kosza ze zintegrowanym systemem prowadzenia. W efekcie uzyskuje się ładny wygląd trawnika i dobre właściwości koszenia i zbierania.

 

Obudowa z polimeru (jednoelementowa)

Jednoelementowa obudowa kosiarek STIHL wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego polimeru odpornego działanie wysokich temperatur i promieniowania UV.

 

Podwójnie łożyskowane koła

Koła jezdne wyposażone w podwójne łożyska kulkowe zapewniają długie i bezawaryjne użytkowanie. Koła napędowe zostały wyposażone w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki.

 

Zintegrowany wskaźnik napełnienia kosza

Wszystkie kosiarki trawnikowe STIHL z wyrzutem tylnym wskaźnik napełnienia zintegrowany mają z koszem na trawę. Wskaźnik sygnalizuje odpowiedni moment do opróżnienia kosza.

 

Centralna regulacja wysokości koszenia.

Poprzez centralną 6-stopniową regulację wysokości koszenia w prosty i szybki sposób można dopasować wysokość koszenia do stanu trawnika.

 

Uchwyt kierujący z regulacją wysokości

Przyjemniejsza praca dzięki możliwości regulacji: uchwyt kierujący daje się wygodnie wyregulować odpowiednio do wzrostu przy zachowaniu stabilności pracy i zwrotności kosiarki.

 

Rodzaj akumulatoralitowo-jonowy, klasa 36 V
Rob. prędk. obr. (obr/min)3000
Bateria i ładowarka

Tak, AP 200 - 2 szt. i AL 300

Szerokość koszenia (cm)41
Wysokość koszenia (mm)25-75
Regulacja wysokości6-stopniowa (centralna)
Kosz na trawę (l)55
Mulczowaniewyposażenie dodatkowe
Napęd jazdyNie
Rozruchrozrusznik elektryczny
Hamulechamulec silnika
Materiał obudowypolimer
Ø kół przednich/tylnych (mm)180/200
Gwarantowany poziom mocy akustycznej LwA (dB [A])94

Poziom ciśnienia  akustyczego LpA (dB [A])

Niepewność pomiarowa KpA (dB [A])

80

2

Poziom drgań ahw (m/s2)

Niepewność pomiarowa K (m/s2)

1,30

0,65

Masa urządzenia (kg)20
Wymiary dł./szer./wys. (cm)138 x 49 x 108

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra