• Twój koszyk jest pusty!

Kosiarka robotyczna Wolf-Garten LOOPO M1000 // Gratis Transport // Autoryzowany Dealer

5 699.00zł Netto: 4 633.33zł
  • Marka: WOLF GARTEN
  • Model: Wolf-Garten LOOPO M1000
  • Stan magazynowy: DostępnyKosiarka robotyczna Wolf-Garten LOOPO M1500

LOOPO M1000 marki WOLF-Garten to nowoczesna kosiarka robotyczna, która zadba o Twój trawnik za Ciebie! Przeprowadź jednorazową, niezwykle prostą konfigurację maszyny i ciesz się masą wolnego czasu, który dotychczas przeznaczony był na koszenie. Prezentowana kosiarka automatyczna LOOPO M1000 przystosowana jest do pielęgnacji trawnika o rekomendowanej powierzchni 500 m². Po przeprowadzeniu instalacji produkt pracuje w pełni samodzielnie wykonując cięcie w strefie ograniczonej przez przewód obwodowy załączony w zestawie. Po zakończeniu pracy lub przy niskim poziomie energii kosiarka robot powraca za każdym razem inną drogą do stacji bazowej, tak aby nie tworzyć ścieżek na powierzchnii trawnika.

Zastosowany w urządzeniu akumulator umożliwia mu ciągłą pracę przez przeszło trzy godziny. Ważnym atutem prezentowanej zautomatyzowanej kosiarki jest jej dwustronne ostrze tnące, które w zupełności wystarcza na jeden pełny sezon. Co więcej, mechanizm tnący produktu umożliwia zarówno wykonanie pierwszego cięcia w sezonie, jak i przycinanie krawędzi, dzięki czemu konwencjonalna kosiarka czy podkaszarka są już zbędne! Nad bezpieczeństwem Twoim i i samego robota czuwa szereg czujników takich jak np. czujnik uniesienia czy uderzenia. Opcjonalnie LOOPO M1000 może zostać doposażona w pilot zdalnej kontroli poprzez technologię Bluetooth.

Kosiarka robotyczna to innowacyjne urządzenie, dzięki któremu na zawsze zmienisz pielęgnację Twojego trawnika w samoczynny proces, wymagający od Ciebie minimalnego wysiłku.


Dane techniczne:

Maksymalny obszar pracy 1000 m²

Zalecany obszar pracy 500 m²

Maksymalne nachylenie 20° / 36%

Szerokość koszenia (cm) 28 cm

Wysokość koszenia (mm) 15 - 60 mm

Strefy koszenia 1 strefa główna, 3 podstrefy, 2 strefy oddzielne

Typ akumulatora LI-IRON, 26 V, 2,4 Ah

Czas pracy 45-50 minut**

Czas ładowania 50-70 minut**

Ostrze tnące 1 nóż z 3 ostrzami

Moc silnika 1 x 200W, szczotkowy

Prędkość silnika Tryb Normalny: 4000 rpm

Tryb ECO: 3300 rpm

Czujnik uderzenia

Czujnik uniesienia

Czujnik odchylenia

Kod PIN

System alarmowy

Czujnik deszczu Regulowany

Wyświetlacz Podświetlony ekran LCD

Wymiary (dł. x szer. wys.) 63 cm x 46 cm x 21 cm

Waga (kg) 11,1 kg

Przewód ograniczający

Trzpienie mocujące W zestawie

Stacja ładująca

Dodatkowe informacje Program pierwszego cięcia w sezonie, Przycinanie krawędzie trawnika, Opcjonalnie dostępny kontroler Bluetooth

**W idealnych warunkach koszenia: płaski trawnik, prostokątny kształt, brak przeszkód, brak stref dodatkowych i umiarkowane tempo wzrostu trawy.


Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra