• Twój koszyk jest pusty!

Nasz sklep

Sklep internetowy OgrodPerfekt.pl

Nasz sklep OgrodPerfekt.pl jest internetową platformą sprzedaży Salonu Maszyn Ogród-Service, który mieści się w Olsztynie przy ulicy Kołobrzeskiej 34A. Firma Ogród-Service  została założona w 1993 roku. Jest to rodzinna firma z długa tradycją i doświadczeniem w branży. Od chwili powstania zajmuje się sprzedażą sprzętu ogrodniczego, leśnego. Z biegiem czasu oferta została rozszerzona o maszyny komunalne, budowlane oraz systemy czyszczące.

Jako pierwsi w regionie specjalizujemy się w sprzedaży i instalacji robotów koszących tzw. kosiarek automatycznych renomowanych firm. Posiadamy szeroki asortyment maszyn i urządzeń renomowanych firm charakteryzujące się wysoką jakością wykonania.

Obok sprzedaży zapewniamy naszym Klientom serwis maszyn i urządzeń prowadzony przez wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników. Jesteśmy autoryzowanym serwisem wielu producentów m.in.: STIHL, VIKING, STIGA,ISEKI, JOHN DEERE, WOLF-GARTEN, MTD, CUB CADET, HORTMASZ. W przypadku napraw większego sprzętu oferujemy własny transport do klienta.