• Twój koszyk jest pusty!

Nożyce spalinowe STIHL HS 45 - 60 cm //Autoryzowany dealer//DOSTĘPNE OD RĘKI !!//**Negocjuj cenę!!//**Transport do ustalenia//

1 455.00zł 1 499.00zł Netto: 1 182.93zł
  • Marka: STIHL
  • Model: STIHL HS 45
  • Stan magazynowy: Dostępny

HS 45, 60 cm

Lekkie nożyce do żywopłotu


Wyjątkowo lekkie nożyce spalinowe, przeznaczone do pielęgncji żywopłotów w przydomowych ogrodach. Doskonale nadają się do trymowania niskich i średnich żywopłotów i krzewów ozdobnych. Specjalna geometria noża zapewnia czyste i precyzyjne cięcia. Noże tnące produkowane są w szwajcarskiej fabryce firmy STIHL z prawdziwie szwajcarską precyzją.


Dane techniczne

Moc kW/KM0,75/1
Pojemność skokowa cm³27,2
Ciężar kg 1)5
Długość listwy tnącej cm60
Poziom mocy akustycznej dB(A) 2)107
Wartość drgań uchwyt przedni / tylni m/s² 3)10/9
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A) 2)97


WYPOSAŻENIE SERYJNE


Elektroniczny układ zapłonowy

Całkowicie zabudowany elektroniczny układ zapłonowy gwarantuje niezawodne uruchomienie i niezakłóconą pracę silnika. Wysokie napięcie zapłonowe zapewnia stabilność i wydłużony czas trwania iskry, co prowadzi do lepszego spalania paliwa i niższej emisji spalin (Zdj. wygląd zbliżony do rzeczywistości). 

STIHL ElastoStart

Ciśnienie sprężania powoduje podczas uruchamiania silników 2-suwowych powstawanie odbić obciążających mięśnie i stawy operatora. W systemie ElastoStart specjalny element amortyzujący umieszczony w uchwycie rozrusznika rozciąga się odpowiednio do działającej siły i umożliwia płynne uruchomienie urządzenia bez szarpnięć. 

System antywibracyjny STIHL

Gumowe i stalowe elementy amortyzujące redukują do minimum wibracje przenoszone na uchwyty i pozwalają oszczędzać siły podczas pracy. Zdjęcie przedstawia STIHL HS 81. 

Ręczna pompa paliwowa

Ręczna pompa paliwowa doprowadza paliwo do gaźnika po naciśnięciu przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju. 

Zaczep na uchwycie

Zintegrowany z obudową zaczep do zamocowania na ścianie. Umożliwia ekonomiczne i bezpieczne przechowywanie urządzenia (Zdj. wygląd zbliżony do rzeczywistości).


Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra