• Twój koszyk jest pusty!

Nożyce spalinowe STIHL HS 46 - 45 cm

1 659.00zł 1 749.00zł Netto: 1 348.78zł
  • Marka: STIHL
  • Model: STIHL HS 46
  • Stan magazynowy: Dostępny

HS 46, 45 cm

Lekkie spalinowe nożyce do żywopłotów z nowym systemem obsługi
Bardzo lekkie, nowe nożyce do żywopłotów z nowym wielofunkcyjnym przełącznikiem. Łatwy rozruch i obsługa. Wyposażone w system antywibracyjny, praktyczny system tankowania oraz w jednostronnie szlifowaną listwę tnącą. Doskonałe narzędzie pracy dla użytkowników okazjonalnych.


Dane techniczne

Moc kW/KM0,65/0,9
Pojemność skokowa cm³21,4
Ciężar kg 1)4
Długość listwy tnącej cm45
Poziom mocy akustycznej dB(A) 2)107
Wartość drgań uchwyt przedni / tylni m/s² 3)4,5/4,9
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A) 2)95

WYPOSAŻENIE SERYJNE


Elektroniczny układ zapłonowy

Całkowicie zabudowany elektroniczny układ zapłonowy gwarantuje niezawodne uruchomienie i niezakłóconą pracę silnika. Wysokie napięcie zapłonowe zapewnia stabilność i wydłużony czas trwania iskry, co prowadzi do lepszego spalania paliwa i niższej emisji spalin (Zdj. wygląd zbliżony do rzeczywistości). 

System antywibracyjny STIHL

Gumowe i stalowe elementy amortyzujące redukują do minimum wibracje przenoszone na uchwyty i pozwalają oszczędzać siły podczas pracy. Zdjęcie przedstawia STIHL HS 81. 

Ręczna pompa paliwowa

Ręczna pompa paliwowa doprowadza paliwo do gaźnika po naciśnięciu przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju. 

Zaczep na uchwycie

Zintegrowany z obudową zaczep do zamocowania na ścianie. Umożliwia ekonomiczne i bezpieczne przechowywanie urządzenia (Zdj. wygląd zbliżony do rzeczywistości).

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra