• Twój koszyk jest pusty!

Nożyce spalinowe STIHL HS 46 C-E - 55 cm + gratis!!!

1 799.00zł Netto: 1 462.60zł
  • Marka: STIHL
  • Model: STIHL HS 46 C-E
  • Stan magazynowy: Dostępny, tylko odbiór osobisty

HS 46 C-E

Lekkie nożyce do żywopłotów z systemem łatwej obsługi i ErgoStart (E)


HS 46 C-E


Nowe, bardzo lekkie nożyce do żywopłotów wyposażono w system ErgoStart (E) i nową dźwignię, która ułatwia obsługę oraz uruchamianie urządzenia, w system antywibracyjny, beznarzędziowy system tankowania i listwę tnącą jednostronnie szlifowaną. Doskonała opcja dla użytkowników okazjonalnych.


Gratis spray do czyszczenia listwy tnącej!!!


Dane techniczne

Moc kW/KM0,65/0,9
Pojemność skokowa cm³21,4
Ciężar kg 1)4,3
Długość listwy tnącej cm55
Poziom mocy akustycznej dB(A) 2)107
Wartość drgań uchwyt przedni / tylni m/s² 3)4,5/4,9
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A) 2)95WYPOSAŻENIE SERYJNE


STIHL ErgoStart (E)

STIHL ErgoStart umożliwia komfortowe, pozbawione szarpnięć uruchomienie maszyny. Pomiędzy rolką linki rozruchowej a wałem korbowym umieszczono dodatkową sprężynę naprężaną proporcjonalnie do ciśnienia sprężania na tłoku. Jeśli siła naprężenia sprężyny jest większa niż ciśnienie sprężania, to wał korbowy obraca się, powodując uruchomienie silnika. 

Elektroniczny układ zapłonowy

Całkowicie zabudowany elektroniczny układ zapłonowy gwarantuje niezawodne uruchomienie i niezakłóconą pracę silnika. Wysokie napięcie zapłonowe zapewnia stabilność i wydłużony czas trwania iskry, co prowadzi do lepszego spalania paliwa i niższej emisji spalin (Zdj. wygląd zbliżony do rzeczywistości). 

System antywibracyjny STIHL

Gumowe i stalowe elementy amortyzujące redukują do minimum wibracje przenoszone na uchwyty i pozwalają oszczędzać siły podczas pracy. Zdjęcie przedstawia STIHL HS 81. 

Ręczna pompa paliwowa

Ręczna pompa paliwowa doprowadza paliwo do gaźnika po naciśnięciu przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju. 

Zaczep na uchwycie


Zintegrowany z obudową zaczep do zamocowania na ścianie. Umożliwia ekonomiczne i bezpieczne przechowywanie urządzenia (Zdj. wygląd zbliżony do rzeczywistości).

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra