• Twój koszyk jest pusty!

Odkurzacz ogrodowy STIHL SH 86 // Promocja Jesienna STIHL 2020* // Autoryzowany Dealer

1 479.00zł 1 559.00zł Netto: 1 202.44zł
  • Model: STIHL SH 86 promo
  • Stan magazynowy: Dostępny

SH 86

Odkurzacz ogrodowy o dużej mocy

*Promocja ważna od 12.09.2020r do 28.11.2020r lub do wyczerpania zapasówWyjątkowo duża moc ssąca. Idealny do oczyszczania dużych powierzchni. Możliwość zastosowania urządzenia jako dmuchawy. Wyposażony w komfortowy system antywibracyjny, dyszę wydmuchową, dyszę płaską i okrągłą.

 

Cechy szczególne:

 

Blokada dźwigni gazu z przyciskiem stop

Dźwignię gazu można zablokować w dowolnej pozycji pomiędzy biegiem jałowym a pełnym gazem. Odblokowanie następuje poprzez naciśnięcie przycisku stop za pomocą kciuka. Urządzenie jest automatycznie ponownie gotowe do pracy.

 

Silnik STIHL 2-MIX

Podczas procesu przepłukiwania warstwa powietrza nie zawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Ta powietrzna poduszka redukuje straty paliwa występujące w związku z procesem przepłukiwania cylindra – chroniąc tym samym zdrowie operatora i środowisko naturalne.

 

STIHL System antywibracyjny

System antywibracyjny redukuje przenoszenie wibracji do minimum i zapewnia duży komfort nawet w przypadku długotrwałej pracy.

 

Obsługa jednoręczna, miękki uchwyt

Ergonomiczna konstrukcja miękkiego uchwytu. Umożliwia łatwą i bezpieczną obsługę urządzeń - dłoń przez cały czas spoczywa na uchwycie. Dźwignię gazu można zablokować w dowolnej pozycji pomiędzy biegiem jałowym i pełnym gazem. Stanowi to duże udogodnienie szczególnie w przypadku długotrwałych zastosowań.

 

Pas nośny

Pasy nośne STIHL znacznie ułatwiają pracę, szczególnie podczas długotrwałych zastosowań. Pasy zapewniają dużą swobodę ruchów. W wyposażeniu seryjnym znajduje się każdorazowo pas nośny STIHL odpowiedni do konkretnego modelu urządzenia.(zdj. zbliżone do rzeczywistego)

 

Ręczna pompa paliwowa

Ręczna pompa paliwowa doprowadza paliwo do gaźnika po naciśnięciu przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju.

 

STIHL ElastoStart

Ciśnienie sprężania powoduje podczas uruchamiania silników 2-suwowych powstawanie odbić obciążających mięśnie i stawy operatora. W systemie ElastoStart specjalny element amortyzujący umieszczony w uchwycie rozrusznika rozciąga się odpowiednio do działającej siły i umożliwia płynne uruchomienie urządzenia bez szarpnięć.

 

Pojemność skokowa (cm3)27,2
Ciężar, wraz z akcesoriami (kg)5,6
Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A))93
Poziom mocy akustycznej (dB(A))106
Wartość drgań uchwyt przedni / tylny (m/s2)2,5 / 1,9
Wydajność turbiny (m3/h) w trybie odkurzacza770
Płynna regulacja obrotówtak
Dysza okrągłatak
Dysza płaskatak
Funkcja dmuchawytak
Ręczna pompa paliwowatak
Stihl ElastoStarttak
System antywibracyjny Stihltak
Silnik Stihl (2-MIX / 4-MIX)2-MIX


Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra