• Twój koszyk jest pusty!

Odkurzacz przemysłowy STIHL SE 133 ME // Nowość !!! // Autoryzowany Dealer

2 739.00zł 2 889.00zł Netto: 2 226.83zł
  • Marka: STIHL
  • Model: STIHL SE 133 ME
  • Stan magazynowy: Dostępny


Nowość!!! Odkurzacz SE 133 ME

Mocny odkurzacz 1,4 kW / 4.500 l/min do czyszczenia na sucho i mokro klasy M


Solidne odkurzacze do czyszczenia na sucho i na mokro stanowią nieodzowny element utrzymania czystości w budownictwie i zakładach przemysłowych, w których występuje znaczne zapylenie. SE 133 ME to mocny odkurzacz do czyszczenia na sucho i na mokro z automatycznym włącznikiem, do pyłów klasy M. Automatyczne oczyszczanie filtra bez spadku siły ssania, automatyczna kontrola przepływu powietrza, płynna regulacja obrotów, uchwyt do mocowania skrzynek narzędziowych, antystatyczne akcesoria do odsysania pyłu z urządzeń akumulatorowych i elektronarzędzi.Dane techniczne

Maks. pobór mocy watt1.400
Maks. podciśnienie mbar250
Ilość zasysanego powietrza l/min4.500
Pojemność zbiornika l42
Ciężar kg16
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A) 1)68
Zasilanie sieciowe V/Hz220 - 240/1~/50 – 60
Długość węża ssącego m5
Średnica węża mm32
Wyposażenie seryjne


Klasa pyłu M

SE 133 ME jest certyfikowanym odkurzaczem do czyszczenia na sucho i na mokro (wg normy EU-EN 60335-2-69). Spełnia wymagania klasy pyłu M dla pyłów o wartościach granicznych > 0,1 mg/m³. Podczas ssania prędkość powietrza jest mierzona. Jeśli jej wartość spada poniżej 20 m/s, urządzenie sygnalizuje to sygnałem świetlnym a w dalszej kolejności powtarzającym się sygnałem dźwiękowym. Niskopyłowe usuwanie pyłu zapewnia odpowiedni worek.


Filtr płaski PTFE

Wydajny filtr z dodatkową powłoką nano. Wydajność filtracji wynosi co najmniej 99,9% (klasa M). Specjalna klapa tylna ułatwiająca wymianę filtra. Niskie osadzanie i ulepszone czyszczenie filtra poprzez nano-powłokę.


Automatyczna kontrola strumienia przepływu

Gdy tylko strumień powietrza spadnie do poziomu poniżej 20 m/s, następuje najpierw sygnalizacja optyczna, a po około 7 sekundach również dźwiękowa.


Odsysanie pyłu z elektronarzędzi

Umożliwia niskopyłową pracę z narzędziami do urządzeń akumulatorowych i elektrycznych


Bezstopniowa regulacja liczby obrotów

Umożliwia bezstopniową regulację ssania dostosowaną do potrzeb.


Automatyczne czyszczenie filtra

Filtr sam się czyścić przez ruch powietrza, przy czym siła ssania pozostaje na stale wysokim poziomie.Proces odbywa się całkowicie automatycznie i jest regularnie powtarzany. Pozwala to na długie okresy pracy i wpływa na niskie koszty serwisu.


Możliwość integracji skrzynki na akcesoria

Funkcja umożliwia proste i wygodne przechowywanie różnych akcesoriów.


Rura ssąca ze stali nierdzewnej z szybkozłączką

Nowa szybkozłączka dodawana w wyposażeniu seryjnym umożliwia błyskawiczne podłączenie węża ssącego do lancy oraz jego odłączenie.


Końcówka do szczelin

Końcówka do czyszczenia podłóg i końcówka do szczelin zawsze są pod ręką, pozwalając na szybkie i łatwe wykonywanie najróżniejszych zadań związanych z czyszczeniem.


Uchwyt do otwierania pojemnika

praktyczny uchwyt pozwalający szybko otworzyć pojemnik.


System filtracyjny wielokrotnego użytku

Kombinacja worka filtrującego i filtra głównego zapewnia jeszcze wyższy stopień filtracji. Filtr główny z PTFE spełnia wymogi klasy pyłu "M". Filtr jest zmywalny, przez co praca jest higieniczna, ekonomiczna i przyjazna dla środowiska.

100 % produkcja niemiecka!!!


Gwarancja producenta do 2 lat!!!

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra