• Twój koszyk jest pusty!

Odśnieżarka AL-KO 700 E Snowline // Autoryzowany Dealer // Gratis Olej // Negocjuj cenę!!!

5 729.00zł Netto: 4 657.72zł
  • Marka: AL-KO
  • Model: AL-KO 700 E Snowline
  • Stan magazynowy: DostępnyPożegnaj się ze śniegiem - jeśli masz odśnieżarkę SnowLine 700 E zima nie będzie straszna. Pewne działanie , doskonale wyprofilowane opony z grubym bieżnikiem, duże koła zapewniają dobrą trakcję i manewrowość nawet przy wysokim śniegu. 6 biegów do przodu i 2 biegi wsteczne pozwala na dopasowanie prędkości do warunków pracy. Oszczędny silnik wykonany w technologii górnozaworowej OHV zapewnia wysoką skuteczność działania, co jest widoczne dzięki zwiększonej wydajności i niskim zużyciu paliwa. Łatwe odśnieżanie. W zależności od konstrukcji śnieg jest wyrzucany przez obrotowy wyrzutnik na odległość nawet do 15 m. Napęd kół jest niezależny, dzięki czemu podczas odgarniania śniegu odśnieżarka przesuwa się ze stałą prędkością. Komfortowa obsługa dzięki panelowi z wbudowanym reflektorem, wszystkie istotne dźwignie i przełączniki znajdują się w zasięgu ręki. Opcjonalnie są dostępne podgrzewane uchwyty.


 


Zalety:


Wygodna obsługa: Dzięki kompaktowemu panelowi z wbudowanym reflektorem wszystkie istotne dźwignie i przełączniki znajdują się w zasięgu ręki. Opcjonalnie dostępne są nawet podgrzewane uchwyty.


Oszczędna eksploatacja: Posiadające dużą moc silniki OHV, których zawory położone są w górnej części, zapewniają bardzo dobrą skuteczność działania, co jest widoczne dzięki zwiększonej wydajności przy niskim zużyciu.


Gwarantowana skuteczność: Duże, masywne ogumienie gwarantują optymalną przyczepność i wysoką możliwość manewrowania także w najbardziej niesprzyjających warunkach. Oprócz tego za pomocą sześciu biegów do przodu i dwóch biegów do tyłu można łatwo regulować prędkość napędu kół.


Łatwe zgarnianie: W zależności od konstrukcji śnieg wyrzucany jest przez obrotowy wyrzutnik śniegu na odległość 15 m. Napęd kół jest niezależny, dzięki czemu podczas odgarniania śniegu odśnieżarka przesuwa się do przodu ze stałą prędkością.


Wytrzymałe i niezawodne: Dzięki przystosowanemu do warunków zimowych, mocnemu silnikowi OHV i dodatkowemu napędowi kół, dwustopniowe odśnieżarki snowLine 700 E są szczególnie łatwe w obsłudze. Odśnieżanie jest jeszcze bardziej komfortowe dzięki podgrzewanym uchwytom i rozrusznikowi elektrycznemu, który gwarantuje szybki rozruch także przy wyjątkowo niskich temperaturach. Dzięki dużym szerokościom odgarniania, w krótkim czasie można zgarnąć duże ilości śniegu.


 


Dane techniczne:


System uruchamiania - rozrusznik elektryczny (gniazdo elektryczne 230 V) lub rozruch ręczny linką

Biegi - 6 do przodu/ 2 do tyłu koła gumowe

Układ wirników 2-stopniowy

Wysokość pokrywy śnieżnej - 54,5 cm

Podgrzewane rączki - tak

Pojemność skokowa w ccm -  375ccm

Pojemność zbiornika paliwa - 6,5 l

Moc - 10 KM

Maks. wyrzut śniegu - 15 m

Szerokość odśnieżania - 70 cm

Oświetlenie - tak

Waga - 118 kg

 

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra