• Twój koszyk jest pusty!

Odśnieżarka spalinowa CUB CADET XS2 61 SWE //Autoryzowany dealer//

5 499.00zł Netto: 4 470.73zł
  • Marka: CUB CADET
  • Model: CUB CADET XS2 61 SWE
  • Stan magazynowy: Dostępny


Odśnieżarki z serii 2X zostały stworzone by panować nawet nad najgorszymi opadami śnieżnymi. Niezawodne silniki z elektrycznym rozruchem ułatwiającym uruchomienie. Wspomaganie układu kierowniczego PowerSteering i wytrzymały stalowy frez pozwalają wykonywać pracę z łatwością nawet w najtrudniejszych warunkach. Co więcej, wysoki, odporny na uderzenia polimerowy kanał wyrzutowy i stalowa obudowa sprawiają, że praca z ciężkim śniegem i lodem jest wyjątkowo łatwa.


XS2 61 SWE to odśnieżarka, stworzona z myślą o użytkownikach poszukujących maszyny umożliwiającej szybkie usunięcie śniegu z średnich i dużych powierzchnii. Sercem maszyny jest górnozaworowy silnik zimowy MTD SnowThorX, który cechuje nie tylko wysoka moc i trwałość, ale również niezawodność rozruchu. Motor odśnieżarki został dodatkowo wyposażony w elektryczny starter, dzięki czemu uruchomienie urządzenia nie stanowi najmniejszego problemu, nawet po mroźnej nocy. Maszyna został uzbrojona w napęd kół z sześcioma biegami w przód i dwoma w tył. Dodając do tego wpomaganie sterowania oraz blokadę dyferencjału, uzyskujemy niezwykle wysoki komfort, a praca na ciężkim terenie staje się istną frajdą! Koła wyposażone zostały w opony z bieżnikiem o nazwie Snow Hog, który gwarantuje doskonałą przyczepność do pokrytego śniegiem podłoża. Dodatkowo maszyna wyposażona jest w wspomaganie sterowania Power Steering oraz w blokadę mechanizmu różnicowego. Blokada mechanizmu sprzęgła odbywa się z pozycji operatora, dzięki bardzo intuicyjnemu panelowi sterującemu.  Wirnik odśnieżarki umożliwia usuwanie śniegu o wysokości do 53 cm na pasie o szerokości 61 cm. Zbierany przez śnieg wyrzucany jest na odległość do trzynastu meterów, poprzez wyrzutnik regulowany, Dodatkowo, odśnieżarka spalinowa  została wyposażona w reflektor pozwalający na pracę po zmierzchu.


SZCZEGÓLNE ATRYBUTY ODŚNIEŻAREK SERII  2X


UKŁAD ROBOCZY

Wirnik “Xtreme” posiada po jednym sworzniu zrywalnym w każdym segmencie. Śnieg i lód są “ kruszone” przed podaniem do wirnika, który przenosi śnieg do wyrzutnika


KONTROLA KIERUNKU WYRZUTU

4-kierunkowy zakres kontroli wyrzutnika pozwala na łatwą zmianę kierunku wyrzutu jedną ręką. Rozwiązanie to sprawia, że spędzamy mniej czasu na zimnie, nie tracąc go na zmianę ustawienia wyrzutnika.


PŁOZY ŚLIZGOWE “COOL BLUE”

Wykonane materiału nie pozostawiającego śladów, odpornego na korozję i umożliwiającego ślizganie się po powierzchniach w celu uzyskania jeszcze większej zwrotności


NAJPIERW BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie wyrzutniki są wyposażone w sprężynową osłonę palców, która chroni przed urazami. W przypadku konieczności pokonania dużych obciążeń śniegiem, zsuwa się ona automatycznie do tyłu.


OPONY Z BIEŻNIKIEM X-TRAC

Opony ze specjalnym bieżnikiem X-Trac gwarantują perfekcyjną przyczepność maszyny, dzięki czemu nasze odśnieżarki nie wymagają użycia łańcuchów.


PODGRZEWANE MANETKI

Utrzymują dłonie użytkownika ciepłymi zapewniając przy tym wysoki komfort od początku do końca pracy. Rozwiązanie to umożliwia przyjemną pracę nawet przy bardzo niskiej temperaturze.


Dane techniczne

Silnik (nazwa modelu) MTD Snow ThorX 70 OHV

Silnik (typ, pojemność) 4-suw, 208 cm3

Moc znamionowa (kW/min-1) 4 kW / 3600 min-1

Rozruch ręczny + elektryczny 230V

Pojemność zbiornika paliwa 1,9 l

Napęd tak

Ilość biegów napędu 6 w przód, 2 w tył

Mechanizm różnicowy tak

Wspomaganie sterowania tak, funkcja Easy Turn

Rozmiar kół 15" x 5"

Szerokość robocza 61 cm

Wysokość robocza 53 cm

Rodzaj wirnika Xtreme (stalowy, zębaty)

Odległość wyrzutu (około) do 13 m

Regulacja kąta wyrzutu 4-kierunkowy joystick

Kąt wyrzutu 200°

Reflektor tak

Waga (kg) 84 kg

Dodatkowe informacje stalowe płozy ślizgowe

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra