• Twój koszyk jest pusty!

Opryskiwacz spalinowy STIHL SR 200 // Autoryzowany dealer//**Transport do ustalenia//DOSTĘPNY OD RĘKI!!//

2 777.00zł 2 849.00zł Netto: 2 257.72zł
  • Marka: STIHL
  • Model: STIHL SR 200
  • Stan magazynowy: Dostępny

SR 200

Bardzo lekki opryskiwacz


Nie jest ważne czy oprawiamy owoce czy warzywa, pielęgnujemy sady czy winnice - dobre zbiory cieszą nie tylko sadowników i rolników, ale także konsumentów. Za obfitymi zbiorami kryje się jednak ogrom pracy: tylko dzięki kompleksowej pielęgnacji wielkopowierzchniowe uprawy pozostają zdrowe i zdolne do intensywnego owocowania. Do profesjonalnego zastosowania Stihl oferuje opryskiwacze plecakowe zapewniające wysoką wydajność. Nadają się one doskonale do opryskiwania, rozsiewania i rozpylania granulatu na uprawach wielkopowierzchniowych.

 

SR 200 to lekki opryskiwacz, wyjątkowo wysoki komfort użytkowania dzięki kompaktowej budowie i umiejscowieniu środka ciężkości blisko ciała operatora. Idealny do roślinności o wysokości do 2,5 m. System łatwego uruchamiania, przełącznik wielofunkcyjny i kołnierz ochronny zabezpieczający przed rozlaniem substancji. W komplecie z kratkami do zmiany formy strumienia i kierunku wylotu cieczy oraz do podwójnego rozpylania.

 

Cechy szczególne:

 

Praktyczna pokrywka zbiornika

Otwieranie i zdejmowanie praktycznej pokrywki nawet jedną ręką. Duży otwór wlewowy umożliwia szybkie i czyste napełnienie. Ulewy zostają zminimalizowane a zbiornik łatwo się czyści.

 

Proste uruchamienie

Proste i szybkie uruchamianie poprzez automatyczny regulator gazu, funkcja ssania i odpowietrzania.

 

STIHL Silnik 2-MIX

Podczas procesu przepłukiwania warstwa powietrza nie zawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Efekt: obniżenie strat paliwa podczas procesu przepłukiwania, ochrona zdrowia operatora i środowiska naturalnego oraz do 20% mniejsze zużycie paliwa w porównaniu do dwusuwowych modeli o tej samej mocy technologii 2-MIX.

 

Jednoręczny uchwyt wielofunkcyjny

Funkcje obsługi silnika zintegrowano w uchwycie. W tym miejscu znajduje się również zawór do dozowania rozpylanej substancji, który można komfortowo i ergonomicznie włączać i wyłączać. (zdj. zbliżone do rzeczywistego)

 

System antywibracyjny STIHL

System antywibracyjny skutecznie odciąża organizm operatora od uciążliwych drgań. Gumowe elementy amortyzujące redukują przenoszenie drgań, generowanych przez pracujący silnik. Uchwyt opryskiwacza przenosi wyjątkowo niewielką ilość wibracji. Zapewnia to komfort i oszczędność sił podczas pracy. (Zdjęcie zbliżone do oryginału).

 

System nośny

Opryskiwacze zostały wyposażone w komfortowy system nośny. Podczas pracy odczuwa się bardzo korzystny rozkład ciężaru. (zdj. zbliżone do rzeczywistego)

 

Kompaktowa budowa

Wyjątkowy komfort noszenia dzięki zwartej budowie i bliskiemu ciału środkowi ciężkości.

 

Kołnierz ochronny

Kołnierz ochronny zatrzymujący ewentualne wylewki powstające przy napełnianiu środkiem opryskowym. Zabezpiecza w ten sposób poduszkę pod plecami i dzięki temu mają Państwo cały czas suche plecy.

 

Pojemność skokowa (cm3)27,2
Ciężar (kg)7,8
Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A))94
Poziom mocy akustycznej (dB(A))104
Wartość drgań (m/s2)1,5
Pojemność zbiornika (l)10
Maks. wydajność turbiny (m3/h)780
Zasięg w poziomie (m)9,0
Funkcja rozpylania granulatu-
System antywibracyjny Stihltak
Jednoręczny uchwyt wielofunkcyjnytak
Stihl ElastoStart-
System filtrów powietrza o długiej żywotności-
Silnik Stihl 2-MIX / 4-MIX2-MIX

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra