• Twój koszyk jest pusty!

Opryskiwacz spalinowy STIHL SR 430/ /DOSTĘPNY OD RĘKI! //Autoryzowany dealer//**Transport do ustalenia//

3 169.00zł 3 299.00zł Netto: 2 576.42zł
  • Marka: STIHL
  • Model: STIHL SR 430
  • Stan magazynowy: Dostępny

SR 430

Komfortowy opryskiwacz STIHL


SR 430


Nie jest ważne czy oprawiamy owoce czy warzywa, pielęgnujemy sady czy winnice - dobre zbiory cieszą nie tylko sadowników i rolników, ale także konsumentów. Za obfitymi zbiorami kryje się jednak ogrom pracy: tylko dzięki kompleksowej pielęgnacji wielkopowierzchniowe uprawy pozostają zdrowe i zdolne do intensywnego owocowania. Do profesjonalnego zastosowania Stihl oferuje opryskiwacze plecakowe zapewniające wysoką wydajność. Nadają się one doskonale do opryskiwania, rozsiewania i rozpylania granulatu na uprawach wielkopowierzchniowych.

 

SR 430 to komfortowy opryskiwacz spalinowy o bardzo dużym zasięgu oprysku. Niesamowicie łatwy w obsłudze, z bardzo pojemnym zbiornikiem na substancje opryskowe. Łatwe i szybkie uruchamianie urządzenia. W komplecie 3 rodzaje kratek do zmiany formy strumienia i kierunku wylotu cieczy.

 

Cechy szczególne:

 

Jednoręczny uchwyt wielofunkcyjny

Funkcje obsługi silnika zintegrowano w uchwycie. W tym miejscu znajduje się również zawór do dozowania rozpylanej substancji, który można komfortowo i ergonomicznie włączać i wyłączać. (zdj. zbliżone do rzeczywistego)

 

System antywibracyjny STIHL

System antywibracyjny skutecznie odciąża organizm operatora od uciążliwych drgań. Gumowe elementy amortyzujące redukują przenoszenie drgań, generowanych przez pracujący silnik. Uchwyt opryskiwacza przenosi wyjątkowo niewielką ilość wibracji. Zapewnia to komfort i oszczędność sił podczas pracy. (Zdjęcie zbliżone do oryginału).

 

System nośny

Opryskiwacze zostały wyposażone w komfortowy system nośny. Podczas pracy odczuwa się bardzo korzystny rozkład ciężaru. (zdj. zbliżone do rzeczywistego)

 

Pojemność skokowa (cm3)63,3
Ciężar (kg)12,2
Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A))97
Poziom mocy akustycznej (dB(A))109
Wartość drgań (m/s2)1,9
Pojemność zbiornika (l)14
Maks. wydajność turbiny (m3/h)1300
Zasięg w poziomie (m)14,5
Funkcja rozpylania granulatu-
System antywibracyjny Stihltak
Jednoręczny uchwyt wielofunkcyjnytak
Stihl ElastoStarttak
System filtrów powietrza o długiej żywotnościtak
Silnik Stihl 2-MIX / 4-MIX2-MIXNapisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra