• Twój koszyk jest pusty!

Opryskiwacz spalinowy STIHL SR 450 / PROMOCJA !!! /** TRANSPORT DO USTALENIA !!! /DOSTĘPNY OD RĘKI!!//

3 598.00zł 3 699.00zł Netto: 2 925.20zł
  • Marka: STIHL
  • Model: STIHL SR 450
  • Stan magazynowy: Dostępny

SR 450

Uniwersalny opryskiwacz spalinowy


SR 450


Nie jest ważne czy oprawiamy owoce czy warzywa, pielęgnujemy sady czy winnice - dobre zbiory cieszą nie tylko sadowników i rolników, ale także konsumentów. Za obfitymi zbiorami kryje się jednak ogrom pracy: tylko dzięki kompleksowej pielęgnacji wielkopowierzchniowe uprawy pozostają zdrowe i zdolne do intensywnego owocowania. Do profesjonalnego zastosowania STIHL oferuje opryskiwacze plecakowe zapewniające wysoką wydajność. Nadają się one doskonale do opryskiwania, rozsiewania i rozpylania granulatu na uprawach wielkopowierzchniowych.

 

SR 450 to komfortowy opryskiwacz o dużym zasięgu oprysku. Łatwy w obsłudze. Z pojemnym zbiornikiem. Szybkie uruchamianie urządzenia. Model wyposażony w praktyczny mechanizm do przezbrojenia 2w1, który umożliwia wykonywanie zarówno oprysków jak i rozpylanie granulatu.

 

Cechy szczególne:

 

Jednoręczny uchwyt wielofunkcyjny

Funkcje obsługi silnika zintegrowano w uchwycie. W tym miejscu znajduje się również zawór do dozowania rozpylanej substancji, który można komfortowo i ergonomicznie włączać i wyłączać. (zdj. zbliżone do rzeczywistego)

 

System antywibracyjny STIHL

System antywibracyjny skutecznie odciąża organizm operatora od uciążliwych drgań. Gumowe elementy amortyzujące redukują przenoszenie drgań, generowanych przez pracujący silnik. Uchwyt opryskiwacza przenosi wyjątkowo niewielką ilość wibracji. Zapewnia to komfort i oszczędność sił podczas pracy. (Zdjęcie zbliżone do oryginału).

 

Tryb pracy 2-w-1

Opryskiwacz SR 450 można w prosty sposób przełączyć z trybu pracy "opryskiwanie" w tryb pracy "opylanie".

 

System nośny

Opryskiwacze zostały wyposażone w komfortowy system nośny. Podczas pracy odczuwa się bardzo korzystny rozkład ciężaru. (zdj. zbliżone do rzeczywistego)

 

System dozowania z komfortową dźwignią

Duża komfortowa dźwignia znajdująca się bezpośrednio pod uchwytem - do opryskiwania lub rozsypywania granulatu. Za jej pomocą możecie Państwo nie tylko włączyć lub wyłączyć dopływ proszku ale także ustawić pośredni stopień właściwego stężenia.

 

Pojemność skokowa (cm3)63,3
Ciężar (kg)12,8
Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A))101
Poziom mocy akustycznej (dB(A))110
Wartość drgań (m/s2)1,9
Pojemność zbiornika (l)14
Maks. wydajność turbiny (m3/h)1300
Zasięg w poziomie (m)14,5
Funkcja rozpylania granulatutak
System antywibracyjny Stihltak
Jednoręczny uchwyt wielofunkcyjnytak
Stihl ElastoStarttak
System filtrów powietrza o długiej żywotnościtak
Silnik Stihl 2-MIX / 4-MIX2-MIXNapisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra