• Twój koszyk jest pusty!

Podkrzesywarka spalinowa STIHL HT 135 // Autoryzowany Dealer//Nowy model 2022 !! //**TRANSPORT DO UZGODNIENIA!!//

4 039.00zł 4 249.00zł Netto: 3 283.74zł
  • Marka: STIHL
  • Model: STIHL HT 135 - 2022r
  • Stan magazynowy: Dostępny

HT 135

Bardzo mocna, profesjonalna podkrzesywarka do ekonomicznej pielęgnacji drzew z poziomu ziemi
Podkrzesywarka o doskonałym stosunku ciężaru do mocy, przeznaczona do ciężkich prac w sadownictwie i profesjonalnej pielęgnacji drzew. Lekka, kompaktowa przekładnia koła napędowego z zabezpieczeniem przed zgubieniem, maksymalna wydajność cięcia dzięki zastosowaniu piły łańcuchowej 1/4"-PM3, silnik 4-MIX® z systemem łatwego rozruchu. Duża ergonomia i sztywność dzięki zastosowaniu lekkiego wysięgnika teleskopowego o przekroju prostokątnym, długość całkowita 270 – 390 cm.


Negocjuj Cenę - przyjdź, napisz lub zadzwoń!!! Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę.


Dane techniczne

Pojemność skokowa cm³36,3
Moc kW/KM1,4/1,9
Ciężar kg7,22
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A) 1)93
Poziom mocy akustycznej dB(A) 1)109
Wartość drgań - prawa strona m/s² 2)4,3
Wartość drgań - strona lewa m/s² 2)3,6
Podziałka piły łańcuchowej1/4 " P
Długość całkowita cm 3)270-390

WYPOSAŻENIE SERYJNE


Silnik STIHL 4-MIX


Silnik 4-MIX: Nagrodzona innowacja STIHL. Pierwszy silnik 4-suwowy STIHL smarowany mieszanką paliwowo-olejową. Łączy zalety silników 2- i 4-suwowych. Emisja spalin zredukowana do 80% w stosunku do porównywalnego silnika 2-suwowego. Przyjemne brzmienie. Optymalny moment obrotowy. 

 

Wysięgnik teleskopowy


Praktyczny wysięgnik teleskopowy, który można wydłużyć w zakresie 2,70 m do 3,90 m, umożliwia bezproblemowe przycinanie gałęzi z poziomu ziemi do wysokości 5 m. 

 

Automatyczna dekompresja


System dekompresyjny wydłuża czas otwarcia zaworów w fazie rozruchu silnika. Powoduje to automatycznie znaczną redukcję nakładu sił potrzebnych do pociągnięcia linki rozrusznika. 


Pas nośny/System nośny


Pasy nośne STIHL z miękką wyściółką znacznie ułatwiają pracę, szczególnie podczas długotrwałych zastosowań. Pasy zapewniają dużą swobodę ruchów. W wyposażeniu seryjnym znajduje się każdorazowo pas nośny STIHL odpowiedni do konkretnego modelu urządzenia. (zdj. zbliżone do rzeczywistego) 


Ręczna pompa paliwowa


Dodatkowa pompa paliwowa została zintegrowana w gaźniku i umożliwia doprowadzenie paliwa do gaźnika jeszcze przed uruchomieniem urządzenia poprzez naciśnięcie przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju. 

 

System antywibracyjny


Mocne wibracje przenoszone przez uchwyty urządzeń mechanicznych mogą prowadzić do choroby wibracyjnej.Z tego powodu STIHL stworzył system antywibracyjny. W urządzeniach mechanicznych wyposażonych w system AV strefy uchwytów znacznie redukują liczbę drgań wytwarzanych przez silnik spalinowy i pracujące narzędzie. 


Uchwyt wielofunkcyjny


Wszystkie elementy obsługi silnika zostały zintegrowane w uchwycie wielofunkcyjnym. Zapewnia to wyjątkowo łatwą i bezpieczną obsługę urządzenia - dłoń przez cały czas spoczywa na uchwycie. (zdj. zbliżone do rzeczywistego) 

 

Okulary ochronne


Dla Państwa bezpieczeństwa w wyposażeniu seryjnym okulary ochronne. Z szeroką osłoną boczną i wentylacją. (zdj. zbliżone do rzeczywistego)

100 % produkcja niemiecka!!!

Gwarancja producenta do 2 lat!!!

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra