• Twój koszyk jest pusty!

Prowadnica STIHL ROLLOMATIC ES 105CM / 1,6MM / 0.404"

449.00zł Netto: 365.04zł
  • Marka: STIHL
  • Model: 3002 000 9757
  • Stan magazynowy: Dostępny

STIHL Rollomatic ES (STIHL Ematic Super) to masywna i wyjątkowo sztywna prowadnica z wymienną końcówką. Konstrukcja ta nadaje się idealnie do prac profesjonalnych. Znajduje zastosowanie przede wszystkim w pilarkach o dużej mocy przy ścince drzew i przycinaniu drewna na długość. Owalne, ukośne otwory olejowe zwiększają prędkość przepływu oleju do smarowania piły łańcuchowej zapewniając optymalne smarowanie i jeszcze dłuższą żywotność prowadnicy.

 

Zastosowanie: w warunkach najwyższych obciążeń w leśnictwie przy ścince drzew i przycinaniu na długość. Odpowiednia również do cięcia twardego drewna i drzew o dużej średnicy pnia.

 

Wykonanie: korpus prowadnicy Rollomatic E Super, jak w wypadku prowadnic Duromatic, został wykonany techniką cięcia laserowego z kawałka ciągliwej i odpornej na zużycie stali specjalistycznej. Kółko gwiazdkowe zostało umieszczone na oddzielnym zakończeniu prowadnicy, przynitowanym do korpusu szyny. Zużyte kółko gwiazdkowe można wymienić z całą końcówką prowadnicy.

 

Zalety: prowadnica Rollomatic E Super łączy w sobie takie cechy, jak wytrzymałość na duże obciążenia i solidność wykonania prowadnic Duromatic oraz dużą wydajność cięcia z niskim zużyciem prowadnic Rollomatic.

 

Charakterystyka
Długość105 cm
Podziałka łańcucha0.404''
Szerokość ogniwa prowadzącego1,6 mm

 

Tabela zastosowania
MarkaModel

Ilość ogniw prowadzących piły łańcuchowej

StihlMS 880, MS 881123


Nr kat.: 3002 000 9757

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra