• Twój koszyk jest pusty!

Przecinarka spalinowa STIHL TS 500i // DOSTĘPNA OD RĘKI!!! // PROMOCJA!!// Autoryzowany Dealer//**RATY//**Transport gratis!!//

5 969.00zł 6 149.00zł Netto: 4 852.85zł
  • Marka: STIHL
  • Model: STIHL TS 500i
  • Stan magazynowy: Dostępny

TS 500i

Przecinarka spalinowa o mocy 3,9-kW do tarcz tnących o średnicy 350mm


TS 500i


Przecinarka spalinowa z elektronicznie sterowanym wtryskiem paliwa zapewnia uruchamianie urządzenia dzięki tylko jednej pozycji Start i perfekcyjną charakterystykę pracy przecinarki. Elektroniczne sterowanie dopływem wody umożliwia łatwe dozowanie ilości doprowadzanej wody. System antywibracyjny gwarantuje dodatkowo precyzyjne prowadzenie urządzenia podczas cięcia. STIHL ElastoStart i zawór dekompresyjny znacznie ułatwiają uruchamianie urządzenia. Wysoki moment obrotowy, oszczędny silnik 2-MIX.Cechy szczególne:

 

Półautomatyczny system napinania paska klinowego

Po poluzowaniu śrub mocujących pasek klinowy jest naprężany samoczynnie. Zwiększa to żywotność urządzenia i wpływa na niewielkie zużycie paska.(zdj. zbliżone do rzeczywistego)

 

Ergonomiczna konstrukcja uchwytu

Nowoczesny i ergonomiczny design zapewnia operatorowi najbardziej optymalną pozycję uchwytu. Uchwyt obwiedniowy gwarantuje doskonały komfort cięcia w każdej pozycji roboczej.

 

Silnik STIHL 2-MIX

Podczas procesu przepłukiwania warstwa powietrza nie zawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Ta powietrzna poduszka redukuje straty paliwa występujące w związku z procesem przepłukiwania cylindra – chroniąc tym samym zdrowie operatora i środowisko naturalne.

 

System antywibracyjny STIHL

Elementy amortyzujące zapobiegają przenoszeniu drgań powodowanych pracą silnika na dłonie i ramiona operatora. Pozwala to oszczędzać siły podczas ręcznego prowadzenia urządzenia.

 

STIHL ElastoStart

Podczas uruchamiania silników 2-suwowych ciśnienie sprężania powoduje powstawanie odbić obciążających mięśnie i stawy operatora. W systemie ElastoStart specjalny element amortyzujący umieszczony w uchwycie rozrusznika rozciąga się odpowiednio do działającej siły i umożliwia płynne uruchomienie urządzenia bez szarpnięć.

 

System filtrów powietrza o długiej żywotności

System filtrów powietrza o długiej żywotności ze wstępnym filtrem cyklonowym zapewnia oddzielenie 80% cząstek kurzu zawartych w zasysanym powietrzu już w pierwszym etapie filtrowania. Cząstki kurzu nie osadzają się - jak to ma miejsce w przypadku zwykłych systemów filtrujących - na filtrze piankowym, lecz zostają odseparowane i ponownie odprowadzone na zewnątrz. W ten sposób zlikwidowana zostaje konieczność czyszczenia filtra piankowego.

 

Zawór dekompresyjny

Zawór dekompresyjny pozwala podczas uruchamiania usunąć z cylindra część sprężonej mieszanki. Umożliwia to znaczną redukcję siły potrzebnej do pociągnięcia za linkę rozrusznika, odciążenie osoby obsługującej urządzenie i ochronę całego systemu rozruchu urządzenia.

 

Przyłącze wody

Woda jest dostarczana do tarczy przecinarki poprzez standardowe przyłącze wody ze zraszaczem, co umożliwia skuteczne wiązanie pyłu podczas cięcia. Przyłącze zostało zamontowane w takim miejscu, że nie przeszkadza podczas pracy.

 

Osłona magnezowa

Osłona przecinarek wykonana jest z ciśnieniowego odlewu magnezu co zapewnia znaczną redukcję ciężaru. Nowy design regulacji osłony i przyłącza wody.

 

Pojemność skokowa (cm3)72,2
Moc (kW/KM)3,9/5,3
Ciężar (kg)10,2
Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A))98
Poziom mocy akustycznej (dB(A))112
Wartość drgań uchwyt lewy/prawy (m/s2)2,4/2,0
Średnica tarczy tnącej (mm)350
Maksymalna głębokość cięcia (mm)125
Całkowita długość (cm)73
System antywibracyjny STIHLtak
Osłona magnezowatak
Przyłącze wodytak
Elektroniczne sterowanie dopływem wody STIHL (A)tak
Półautomatyczny system napinania paska klinowegotak
Zawór dekompresyjnytak
Wstępny filtr cyklonowytak
Stihl ElastoStarttak
Linka rozruchowa odporna na zużycietak
Silnik Stihl 2-MIXtak
Wtrysk paliwa (i)tak

 


Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra