• Twój koszyk jest pusty!

Robot AL-KO Robolinho 1150 W WiFi (1000 m2) + zestaw instalacyjny // Promocja !!! //**Transport do ustalenia // Autoryzowany Dealer/

5 249.00zł Netto: 4 267.48zł
 • Marka: AL-KO
 • Model: AL-KO Robolinho 1150 W WiFi
 • Stan magazynowy: DostępnyRobot koszący Solo by AL-KO Robolinho 1150 W WiFi + zestaw instalacyjny

Dane produktu:

 • Obsługa jest prosta dzięki aplikacji AL-KO inTouch przez WLAN. Koniec z bramą i kluczem sprzętowym
 • W pełni automatycznie kosi obszary do 1000 m². Niezwykle cichy z 60 dB (A)
 • Czujniki bezpieczeństwa chronią przed obrażeniami i kradzieżą
 • Łatwa instalacja i obsługa
 • Wydajna kosiarka z dwoma nożami. Opanowuje nachylenia do 45% dzięki kołom o wysokim profilu trakcyjnym
 • Wysoka zwrotność i niewielka waga. Może obsługiwać wąskie przejścia od 60 cm
 • Gratis o wartości 660 złotych. W cenie zestaw instalacyjny do montażu robota. 150m kabla + szpilki 180 szt. 


Mały, kompaktowy i zwinny. Robolinho® 1150 W utrzymuje ogród w pełni automatycznie. Ciesz się wolnym czasem, gdy kosiarka zautomatyzowana skutecznie kosi trawnik dzięki inteligentnemu połączeniu Smart Garden.

Połączenie: Dzięki nowej kosiarce Robolinho® z obsługą aplikacji ogród jest inteligentnie utrzymany, a inteligentny ogród staje się rzeczywistością. Możliwe sterowanie za pomocą aplikacji AL-KO inTouch za pośrednictwem wewnętrznej sieci Wi-Fi lub Amazon Alexa.

Dane techniczne robota do trawy AL-KO Robolinho® 1150 WiFi

Inteligentna konserwacja ogrodu i inteligentne ogrodnictwo są częścią teraźniejszości dzięki Robolinho® 1150 W: dzięki już zainstalowanemu sprzętowi kosiarki zautomatyzowanej łatwe połączenie za pośrednictwem aplikacji ALTO-KTO inTOUCH jest możliwe bez żadnych problemów. Wszystko działa wygodnie przez WiFi. Ta kosiarka zautomatyzowana pracuje cicho i bezemisyjnie dzięki cichemu silnikowi elektrycznemu 60 dB, który otrzymuje energię z wytrzymałego i trwałego akumulatora litowo-jonowego 5 Ah / 25,2 V Oznacza to, że kosiarka zautomatyzowana AL-KO może być łatwo obsługiwana w święta państwowe lub w nocy. Specjalnie opracowana technologia ruchu w połączeniu z szerokością koszenia 22 cm zapewnia wydajną pielęgnację trawnika na obszarach do 1000 m². Z łatwością można pokonać przeszkody, takie jak drzewa lub stoki o nachyleniu do 45%.
Wysokość koszenia można bezstopniowo regulować w zakresie od 25 mm do 55 mm, co pozwala dopasować długość trawnika do osobistych preferencji. System DCS (Double-Cut-System) opracowany przez AL-KO zapewnia idealne koszenie, a koszenie trawy jest siekane w obudowie kosiarki i zwracane na trawnik jako nawóz biologiczny. Dlatego kosiarki zautomatyzowanej Robolinho® 1150 W nie trzeba wyrzucać ścinek trawy. Niezawodna technologia bezpieczeństwa kosiarki zautomatyzowanej oferuje maksymalne bezpieczeństwo ludzi i zwierząt.

Zalety


 • Niewidoczna granica.Kabel ograniczający jest poprowadzony wokół obszaru koszenia i niezawodnie zabezpiecza granice obszaru roboczego .
 • Samodzielna praca. Przejrzysty panel sterowania sprawia, że programowanie Robolinho jest dziecinnie proste. Wystarczy wpisać pożądany czas, w którym robot do koszenia ma zacząć pracę i gotowe
 • Zgrabny profil. Silna trakcja w modelach seryjnych – Podgumowane koła zapewniają silną trakcję i dobrą przyczepność do podłoża – pokonywanie wniesień do 35%.
 • Dojrzała technika. Płytka obwodu drukowanego to serce Robolinho© i centrali sterowania w pełni zautomatyzowanym, codziennym cyklem koszenia. robot rozpoznaje na przykład przeszkody, samodzielnie je omija i wraca zawsze do stacji bazowej w odpowiednim momencie w celu doładowania.
 • Czyste rozwiązanie.System podwójnego noża do mulczowania redukuje zabrudzenia w obudowie, zapewnia perfekcyjny efekt koszenia i eliminuje konieczność usuwania pokosu.
 • Funkcjonalna obsługa.Przejrzysty i łatwy w obsłudze wyświetlacz ułatwia użytkownikowi ustawianie i informuje go o ważnych stanach urządzenia.

Dane techniczne

Nr artykułu 119965
Linia produkcyjna solo by AL-KO
Rodzaj baterii 5 Ah/25.2 V
Szerokość robocza w cm 22
Wysokość koszenia 25-55 mm
Maks.pochyłość pracy  45%
Czas pracy / ładowania akumulatora 100 / 100 min
Lautstärke im Mähbetrieb 56 db(A) Schallleistungspegel gemessen
Czujnik deszczu Nie
Dowolnie wybierane Punkty Wejścia 3 szt.
Możliwość instalacji 2-giej stacji Tak
Powierzchnia koszenia     do 1000 m2

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra