• Twój koszyk jest pusty!

Robot IMow MI 632 (3000m2) Promocja!!! // Autoryzowany Dealer

8 099.00zł 8 890.00zł Netto: 6 584.55zł
 • Marka: VIKING
 • Model: IMow MI 632
 • Stan magazynowy: Dostępny

 robot koszący IMOW 632 

MI 632

Kosiarki iMow pracują w pełni automatycznie, a trawnik wygląda zawsze tak samo – świezo skoszony. Po skończonej pracy lub gdy trzeba naładować akumulator sama powraca do stacji ładującej. Podczas koszenia system mulczujący rozdrabnia trawę na małe cząstki, które następnie pozostają na trawniku, stanowiąc cenny naturalny nawóz. Kosiarka iMow zapewnia uzyskanie idealnego wyglądu trawnika w krótkim czasie, aby znów można było z niego korzystać bez ograniczeń.

Wyposażona w elastyczny plan koszenia i inteligentny system ładowania kosiarka MI 632 kosi w krótkim czasie powierzchnię do 3000 m². Kosiarce iMow wystarczy zaledwie 13,5 godziny aktywności w tygodniu, aby zapewnić idealną pielęgnację trawnika o powierzchni ok. 1000 m². Jesli zaplanowany plan koszenia nie zostanie zrealizowany (np. z powodu opadów deszczu), kosiarka zdecyduje kiedy dokończy koszenie trawnika.

Jesteśmy autoryzowanym Dealerem Firmy Viking. Specjalizujemy się w sprzedaży, instalacji oraz montażu robotów/ kosiarek automatycznych firmy VIKING. 

Koszt montażu oraz instalacji robota jest uzależniony od wielkości i stopnia skomplikowania ogrodu. Ustalany indywidualnie z klientem.

WYPOSAŻENIE SERYJNE

 • STACJA ŁADUJĄCA

  Ładowarka to przystań kosiarki iMow. Umieszczamy ją w centralnej części ogrodu, tak aby kosiarka w każdej chwili mogła pobrać energię lub znaleźć schronienie w przypadku złej pogody. Dzięki inteligentnemu systemowi ładowania sama decyduje o tym czy potrzebne jest szybkie ładowanie akumulatora (ze względu na zaplanowaną pracę) czy akumulator zostanie naładowany w trybie standardowym.

  Stacja ładująca

 • ZDEJMOWANY PANEL STERUJĄCY

  Panel sterujący z czytelnym wyświetlaczem LCD może być wyjęty z kosiarki co pozwala na ręczne sterowanie urządzeniem lub zaprogramowanie kosiarki bez konieczności schylania się.

  Zdejmowany panel sterujący

 • ZINTEGROWANA OCHRONA PRZED KRADZIEŻĄ

  W przypadku uniesienia lub przewróconia kosiarki, rozlega się sygnał ostrzegawczy.

  Zintegrowana ochrona przed kradzieżą

 • KOŁA Z BIEŻNIKIEM

  Kosiarka doskonale radzi sobie z poruszaniem się na gęstym trawniku i na nierównościach oraz na wzniesieniach (o kącie nachylenia do 35%). Ponadto koła z bieżnikiem poruszają się nie tylko cicho, ale także same się oczyszczają.

  Koła z bieżnikiem

 • DWUSTRONNY NÓŻ TNĄCY

  Podczas koszenia trawa zostaje rozdrobniona na małe cząstki, które stanowią naturalny nawóz. Wytrzymały nóż do mulczowania pozostaje ostry przez bardzo długi czas. Przy każdym zatrzymaniu kosiarki, nóż automatycznie zmienia kierunek obrotów, co zapewnia jego równomierne zużycie. A gdy już zajdzie potrzeba wymiany noża, można to zrobić bez użycia narzędzi.

  Dwustronny nóż tnący

 

Dane techniczne

Rodzaj akumulatoraLi-Ion
Ilość obrotów na min. U/min3.150
Maks. pow. trawnika m²3.000
Szer. koszenia cm30
Poj. akumulatora Wh130
Wys. koszenia mm20-60
Średni czas pracy (na jednym ładowaniu) min90
Poziom mocy akustycznej dB (A) 1)63
Ciężar kg12,1

 

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra