• Twój koszyk jest pusty!

Robot IMow MI 632 P // Promocja !! // Negocjuj cenę!!!

8 359.00zł 9 490.00zł Netto: 6 795.94zł
  • Marka: VIKING
  • Model: IMow MI 632 P
  • Stan magazynowy: DostępnyNOWE KOSIARKI AUTOMATYCZNE IMOW

SZYBKIE, INTELIGENTNE, WYDAJNE

Kosiarki iMow pracują w pełni automatycznie, a trawnik wygląda zawsze tak samo – świezo skoszony. Po skończonej pracy lub gdy trzeba naładować akumulator sama powraca do stacji ładującej. Podczas koszenia system mulczujący rozdrabnia trawę na małe cząstki, które następnie pozostają na trawniku, stanowiąc cenny naturalny nawóz. Kosiarka iMow zapewnia uzyskanie idealnego wyglądu trawnika w krótkim czasie, aby znów można było z niego korzystać bez ograniczeń.

Dla modelu MI 632 P o energii akumulatora 194 Wh maksymalną powierzchnię trawnika stanowią aż 4000 m². Również wzniesienia terenu (do 35% nachylenia) nie stanowią dla tej kosiarki większego problemu w realizacji programu koszenia. Dzięki mocnemu ostrzu do mulczowania kosiarka zapewnia równoprzystrzyżony zadbany trawnik. Szczególnie inteligentne rozwiązanie: po każdym zatrzymaniu kierunek obrotu noża zmienia się automatycznie. Dzięki temu zużywa się on równomiernie.

WYPOSAŻENIE SERYJNE

  • STACJA ŁADUJĄCA

    Ładowarka to przystań kosiarki iMow. Umieszczamy ją w centralnej części ogrodu, tak aby kosiarka w każdej chwili mogła pobrać energię lub znaleźć schronienie w przypadku złej pogody. Dzięki inteligentnemu systemowi ładowania sama decyduje o tym czy potrzebne jest szybkie ładowanie akumulatora (ze względu na zaplanowaną pracę) czy akumulator zostanie naładowany w trybie standardowym.

    Stacja ładująca

  • ZDEJMOWANY PANEL STERUJĄCY

    Panel sterujący z czytelnym wyświetlaczem LCD może być wyjęty z kosiarki co pozwala na ręczne sterowanie urządzeniem lub zaprogramowanie kosiarki bez konieczności schylania się.

    Zdejmowany panel sterujący

  • ZINTEGROWANA OCHRONA PRZED KRADZIEŻĄ

    W przypadku uniesienia lub przewrócenia kosiarki, rozlega się sygnał ostrzegawczy.

    Zintegrowana ochrona przed kradzieżą

  • KOŁA Z BIEŻNIKIEM

    Kosiarka doskonale radzi sobie z poruszaniem się na gęstym trawniku i na nierównościach oraz na wzniesieniach (o kącie nachylenia do 35%). Ponadto koła z bieżnikiem poruszają się nie tylko cicho, ale także same się oczyszczają.

    Koła z bieżnikiem

  • DWUSTRONNY NÓŻ TNĄCY

    Podczas koszenia trawa zostaje rozdrobniona na małe cząstki, które stanowią naturalny nawóz. Wytrzymały nóż do mulczowania pozostaje ostry przez bardzo długi czas. Przy każdym zatrzymaniu kosiarki, nóż automatycznie zmienia kierunek obrotów, co zapewnia jego równomierne zużycie. A gdy już zajdzie potrzeba wymiany noża, można to zrobić bez użycia narzędzi.

    Dwustronny nóż tnący

  • POSTAWOWE WYPOSAŻENIE DO MI 632 P

    Stacja ładująca, nóż tnący, przewód ograniczający (300 m), uchwyty montażowe (300 szt.), wtyki mocujące (2 sztuki), złączki (3 szt.).

    Postawowe wyposażenie do MI 632 P

Dane techniczne

Rodzaj akumulatoraLi-Ion
Ilość obrotów na min. U/min3.150
Maks. pow. trawnika m²4.000
Szer. koszenia cm30
Poj. akumulatora Wh194
Wys. koszenia mm20-60
Średni czas pracy (na jednym ładowaniu) min150
Poziom mocy akustycznej dB (A) 1)63
Ciężar kg12,4

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra