• Twój koszyk jest pusty!

Robot Solo By AL-KO Robolinho 450 W WiFi (450 m2) + zestaw instalacyjny // Negocjuj Cenę!!! // Gratis Transport // Autoryzowany Dealer//DOSTĘPNY OD RĘKI!!//

3 899.00zł 3 999.00zł Netto: 3 169.92zł
 • Marka: SOLO
 • Model: Solo By AL-KO Robolinho 450 W
 • Stan magazynowy: DostępnyRobot koszący Solo By AL-KO Robolinho® 450 W WiFi (450 m2) + zestaw instalacyjny

Dane produktu:

 • Kosi powierzchnie do 450 m² w pełni automatycznie
 • Czujniki bezpieczeństwa chronią przed urazami i kradzieżą
 • Łatwa instalacja i obsługa
 • Wydajny agregat tnący z podwójnym ostrzem
 • Wysoka zwrotność i mała waga
 • Uwaga: zestawie nie ma przewodu ani szpilek – należy je dokupić
 • Moduł WiFi do bezprzewodowego sterowania przy użyciu aplikacji mobilnej

Mały, kompaktowy i zwrotny. Robolinho® 450 W w pełni automatycznie dba o twój ogród. Dzięki inteligentnej technologii Twój trawnik jest niezawodnie koszony, a Ty oszczędzasz swój czas wolny.


Zwrotny robot koszący - Robolinho® 450 W
Robolinho® 450 W został opracowany w Niemczech i jest produkowany w Austrii - dlatego gwarantujemy najlepszą jakość dla naszych klientów. Wytrzymałe podzespoły i zaawansowana technologia sprawiają, że Robolinho® jest niezawodnym urządzeniem do codziennej pielęgnacji trawników w Twoim ogrodzie. Ten robot koszący jest niezwykle łatwy w instalacji, a stacja bazowa jest gotowa do działania w mgnieniu oka. Nasze dopracowane oprogramowanie i intuicyjna obsługa sprawiają, że pielęgnacja trawników jest łatwiejsza i odbywa się wtedy, kiedy tego chcesz.


Szczegóły techniczne Solo By AL-KO Robolinho® 450 W

Inteligentna pielęgnacja w Twoim ogrodzie dzięki Robolinho® 450 W. Cichą i bezemisyjną pracę tego robota koszącego zapewnia silnik elektryczny o natężeniu dźwięku 60 dB, który pobiera energię z mocnego i wytrzymałego akumulatora litowo-jonowego o pojemności 2,2 Ah i napięciu 18 V. Oznacza to, że robot koszący może być używany również w dni wolne od pracy lub w nocy. Dzięki wyrafinowanej technologii nawigacji i szerokości koszenia 20 cm, Robolinho® 450 E bardzo wydajnie kosi trawniki o powierzchni do 450 m². Nawet takie przeszkody jak drzewa czy wzniesienia do 45% nie stanowią problemu dla tego robota koszącego.
Wysokość koszenia można regulować bezstopniowo od 25 mm do 55 mm, co pozwala dostosować wysokość trawnika do własnych potrzeb. System DCS (Double-Cut-System), opracowany przez AL-KO, dzięki podwójnemu ostrzu zapewnia perfekcyjne rezultaty, a skoszona trawa działa jako naturalny nawóz – podczas użytkowania Robolinho® 450 W wyeliminowany zostaje problem jej utylizacji. Zintegrowany system czujników gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo ludziom, zwierzętom, a także samemu robotowi.

Uwaga: przy zakupie robota koszącego AL-KO prosimy pamiętać, że szpilki mocowania przewodu jak i sam przewód sygnałowy nie są częścią kompletu.

Zalety


 • Niewidoczna granica.Kabel ograniczający jest poprowadzony wokół obszaru koszenia i niezawodnie zabezpiecza granice obszaru roboczego .
 • Samodzielna praca. Przejrzysty panel sterowania sprawia, że programowanie Robolinho jest dziecinnie proste. Wystarczy wpisać pożądany czas, w którym robot do koszenia ma zacząć pracę i gotowe
 • Zgrabny profil. Silna trakcja w modelach seryjnych – Podgumowane koła zapewniają silną trakcję i dobrą przyczepność do podłoża – pokonywanie wniesień do 35%.
 • Dojrzała technika. Płytka obwodu drukowanego to serce Robolinho© i centrali sterowania w pełni zautomatyzowanym, codziennym cyklem koszenia. robot rozpoznaje na przykład przeszkody, samodzielnie je omija i wraca zawsze do stacji bazowej w odpowiednim momencie w celu doładowania.
 • Czyste rozwiązanie.System podwójnego noża do mulczowania redukuje zabrudzenia w obudowie, zapewnia perfekcyjny efekt koszenia i eliminuje konieczność usuwania pokosu.
 • Funkcjonalna obsługa.Przejrzysty i łatwy w obsłudze wyświetlacz ułatwia użytkownikowi ustawianie i informuje go o ważnych stanach urządzenia.

Dane techniczne

Nr artykułu 127618
Linia produkcyjna solo by AL-KO
Rodzaj baterii 2,2 Ah / 18 V
Powierzchnia trawnika do (w m²) 450
Głośność 60
Szerokość robocza w cm 20
Wysokość koszenia 25-55 mm
Maks.pochyłość pracy 45 %
Czujnik deszczu Tak
Dowolnie wybierane Punkty Wejścia 3 szt.
Szpilki 90 szt.
Przewód 100 m

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra