• Twój koszyk jest pusty!

Robot STIHL RMI 422 (800m2) // Autoryzowany Dealer//**MONTAŻ DO USTALENIA!!///**Transport do ustalenia!!// DOSTĘPNY OD RĘKI !!//

4 199.00zł Netto: 3 413.82zł
  • Marka: VIKING
  • Model: STIHL RMI 422
  • Stan magazynowy: Dostępny


NOWOŚĆ 2019!!! ROBOT STIHL IMOW RMI 422

Jeśli chcesz całkowicie zautomatyzować koszenie trawy na małym lub średnim trawniku do 800 m², kompaktowy robot koszący STIHL iMow RMI 422 jest idealnym rozwiązaniem. Robot STIHL zasilany jest zintegrowaną baterią litowo-jonową. Posiada funkcję mulczowania. Podczas koszenia trawa zostaje rozdrobniona na małe cząstki, które stanowią naturalny nawóz dla podłoża. Takie działanie pomaga w utrzymaniu zdrowego i gęstego trawnika. Wielopoziomowa regulacja wysokości koszenia gwarantuje, że trawa zostanie przycięta dokładnie na oczekiwaną wysokość. Dzięki technologii Adaptive Slope Speed doskonale radzi sobie nawet na nierównym terenie z pochyłościami do 35%. To kompaktowe urządzenie jest bardzo łatwe i intuicyjne w konfiguracji. Na podstawie wielkości ogrodu kosiarka iMow automatycznie ustali indywidualny, dynamiczny plan koszenia umożliwiający optymalne koszenie trawnika w dogodnym czasie.

Instalacja wymaga zestawu instalacyjnego. Roboty koszące STIHL iMow spełniają wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa. Mimo to robot koszący nie jest zabawką. Podczas jego pracy szczególnie dzieci i zwierzęta powinny przebywać poza obszarem roboczym. Więcej informacji można znaleźć w instrukcji obsługi.

Jesteśmy autoryzowanym Dealerem Firmy STIHL. Specjalizujemy się w sprzedaży, instalacji oraz montażu robotów/ kosiarek automatycznych firmy STIHL. 

Koszt montażu oraz instalacji robota jest uzależniony od wielkości i stopnia skomplikowania ogrodu. Ustalany indywidualnie z klientem.

Dane techniczne:

Maks. pow. trawn. m²800
Szer. koszenia cm20
Wys. koszenia mm20-60
Ciężar kg9
Liczba obrotów U/min4450
Moc znamionowa W60
Śr. czas koszenia (tydz.) h10
Maks.nachylenie terenu %35
Rodzaj akumulatoralitowo-jonowy
Poziom mocy akustycznej LWA [dB(A)] dB(A)60
Poziom mocy akustycznej dB (A)62
Niepewność pomiarowa KpA dB(A)2

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra