• Twój koszyk jest pusty!

Robot STIHL RMI 632 (3000m2) /// Autoryzowany Dealer // Negocjuj Cenę!!!//DOSTĘPNY OD RĘKI!!//**Montaż do ustalenia!!// Wyprzedaż LATO 2021

7 999.00zł 8 490.00zł Netto: 6 503.25zł
 • Marka: VIKING
 • Model: STIHL RMI 632
 • Stan magazynowy: DostępnyKOSIARKI AUTOMATYCZNE IMOW STIHL

Robot RMI 632

Inteligentny, wydajny robot koszący z funkcją mulczowania

Jeśli chcesz całkowicie zautomatyzować koszenie trawy na dużym trawniku, wszechstronny robot koszący STIHL iMow RMI 632 jest idealnym rozwiązaniem. STIHL iMow RMI 632 jest zalecany do stosowania na dużych powierzchniach do 3000 m². Robot koszący zasilany jest bardzo wydajną baterią litowo-jonową. Szerokość cięcia 28 cm. Posiada funkcję mulczowania. Podczas koszenia trawa zostaje rozdrobniona na małe cząstki, które stanowią naturalny nawóz dla podłoża, dzięki czemu cenne dla gleby składniki odżywcze do niej wracają i służą jako nawóz. Takie działanie zapewnia gęsty i zdrowy trawnik. Wielopoziomowa regulacja wysokości koszenia gwarantuje, że trawa zostanie przycięta dokładnie na żądaną wysokość, nawet na nierównym terenie z nachyleniem do 45% - dzięki technologii Adaptive Slope Speed. To wszechstronne urządzenie jest bardzo łatwe i intuicyjne w konfiguracji. Interaktywny plan koszenia umożliwia ustawienie przedziałów czasowych pracy. W tym zakresie urządzenie decyduje kiedy kosić trawnik, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty.

Instalacja wymaga zestawu instalacyjnego. Roboty koszące STIHL iMow spełniają wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa. Mimo to robot koszący nie jest zabawką. Podczas jego pracy szczególnie dzieci i zwierzęta powinny przebywać poza obszarem roboczym. Więcej informacji można znaleźć w instrukcji obsługi.

Negocjuj Cenę - przyjdź, napisz lub zadzwoń!!! Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę.


Jesteśmy autoryzowanym Dealerem Firmy STIHL. Specjalizujemy się w sprzedaży, instalacji oraz montażu robotów/ kosiarek automatycznych firmy STIHL. 

Koszt montażu oraz instalacji robota jest uzależniony od wielkości i stopnia skomplikowania ogrodu. Ustalany indywidualnie z klientem.

RÓWNOMIERNA PIELĘGNACJA WSZYSTKICH OBSZARÓW TRAWNIKA

W przypadku trawników o bardzo nieregularnych kształtach niektóre obszary są koszone rzadziej od innych. Dzięki funkcji zarządzania strefami nie stanowi to już problemu. Wystarczy wskazać kosiarce strefy, którym musi poświęcić więcej czasu. W modelach C wyposażonych w czujniki GPS mogą Państwo przypisać tym strefom nie tylko dokładne wytyczne dotyczące powierzchni, ale również wybrać dla nich preferowany okres pracy

Poza tym w przypadku kradzieży modelu C użytkownik otrzymuje na życzenie komunikat w wiadomości e-mail lub SMS oraz może zlokalizować swoją kosiarkę iMow za pomocą bezpłatnej aplikacji w smartfonie lub tablecie.

W nowych modelach iMow z serii C tj. RMI 632 C oraz RMI 632 PC wiele ustawień można realizować nie tylko za pomocą wyświetlacza, ale również za pośrednictwem aplikacji w smartfonie lub tablecie. W ten sposób można na przykład ustawiać plan koszenia, wyświetlać komunikaty o statusie, przerywać rozpoczęte koszenie lub rozpoczynać nowe. Ponadto w opcji menu „Showtime” znajdą Państwo kilka niespodzianek. Obsługa aplikacji jest intuicyjna i niezmiernie prosta.

WYPOSAŻENIE SERYJNE

 • STACJA ŁADUJĄCA

  Ładowarka to przystań kosiarki iMow. Umieszczamy ją w centralnej części ogrodu, tak aby kosiarka w każdej chwili mogła pobrać energię lub znaleźć schronienie w przypadku złej pogody. Dzięki inteligentnemu systemowi ładowania sama decyduje o tym czy potrzebne jest szybkie ładowanie akumulatora (ze względu na zaplanowaną pracę) czy akumulator zostanie naładowany w trybie standardowym.

 • ZDEJMOWANY PANEL STERUJĄCY

  Panel sterujący z czytelnym wyświetlaczem LCD może być wyjęty z kosiarki co pozwala na ręczne sterowanie urządzeniem lub zaprogramowanie kosiarki bez konieczności schylania się.

 • ZINTEGROWANA OCHRONA PRZED KRADZIEŻĄ

  W przypadku uniesienia lub przewróconia kosiarki, rozlega się sygnał ostrzegawczy.

 • KOŁA Z BIEŻNIKIEM

  Kosiarka doskonale radzi sobie z poruszaniem się na gęstym trawniku i na nierównościach oraz na wzniesieniach (o kącie nachylenia do 35%). Ponadto koła z bieżnikiem poruszają się nie tylko cicho, ale także same się oczyszczają.


 • DWUSTROnNY NÓŻ TNĄCY

  Podczas koszenia trawa zostaje rozdrobniona na małe cząstki, które stanowią naturalny nawóz. Wytrzymały nóż do mulczowania pozostaje ostry przez bardzo długi czas. Przy każdym zatrzymaniu kosiarki, nóż automatycznie zmienia kierunek obrotów, co zapewnia jego równomierne zużycie. A gdy już zajdzie potrzeba wymiany noża, można to zrobić bez użycia narzędzi.


 Dane techniczne:

Maks. pow. trawn. m²3000
Szer. koszenia cm28
Wys. koszenia mm20-60
Ciężar kg14
Liczba obrotów U/min3150
Moc znamionowa W120
Śr. czas koszenia (tydz.) h36
Maks.nachylenie terenu %45
Rodzaj akumulatoralitowo-jonowy
Poziom mocy akustycznej LWA [dB(A)] dB(A)59
Poziom mocy akustycznej dB (A)62
Niepewność pomiarowa KpA dB(A)3

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra