• Twój koszyk jest pusty!

Robot STIHL RMI 632 P (4000m2) // Negocjuj Cenę!!! // Autoryzowany Dealer//**Montaż do ustalenia!!//

9 545.00zł 10 490.00zł Netto: 7 760.16zł
 • Marka: VIKING
 • Model: STIHL RMI 632 P
 • Stan magazynowy: DostępnyKOSIARKI AUTOMATYCZNE IMOW STIHL

Robot RMI 632 P

Inteligentny, wydajny robot koszący

Wydajny i wytrzymały robot koszący STIHL iMow RMI 632 P obsługuje nawet rozległe tereny zielone o powierzchni do 4000 m². Posiada funkcję mulczowania. Podczas koszenia trawa zostaje rozdrobniona na małe cząstki, które stanowią naturalny nawóz dla podłoża, dzięki czemu cenne dla gleby składniki odżywcze do niej wracają i służą jako nawóz. 15 stopni regulacji wysokości koszenia gwarantuje, że trawa zostanie przycięta dokładnie, na żądaną wysokość. Dzięki technologii Adaptive Slope Speed doskonale radzi sobie nawet na nierównym terenie z pochyłościami do 45%. Urządzenie jest bardzo łatwe i intuicyjne w konfiguracji. Robot analizuje powierzchnię koszenia za pomocą algorytmu, dobierając w ten sposób najlepszą strategię pracy. Plan koszenia jest dostępny za pośrednictwem wyjmowanej konsoli sterującej. Interaktywny plan koszenia umożliwia ustawienie przedziałów czasowych, w których może pracować robot.

Instalacja wymaga zestawu instalacyjnego. Roboty koszące STIHL iMow spełniają wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa. Mimo to robot koszący nie jest zabawką. Podczas jego pracy szczególnie dzieci i zwierzęta powinny przebywać poza obszarem roboczym. Więcej informacji można znaleźć w instrukcji obsługi.

Negocjuj Cenę - przyjdź, napisz lub zadzwoń!!! Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę.


Jesteśmy autoryzowanym Dealerem Firmy STIHL. Specjalizujemy się w sprzedaży, instalacji oraz montażu robotów/ kosiarek automatycznych firmy STIHL. 

Koszt montażu oraz instalacji robota jest uzależniony od wielkości i stopnia skomplikowania ogrodu. Ustalany indywidualnie z klientem.

RÓWNOMIERNA PIELĘGNACJA WSZYSTKICH OBSZARÓW TRAWNIKA

W przypadku trawników o bardzo nieregularnych kształtach niektóre obszary są koszone rzadziej od innych. Dzięki funkcji zarządzania strefami nie stanowi to już problemu. Wystarczy wskazać kosiarce strefy, którym musi poświęcić więcej czasu. W modelach C wyposażonych w czujniki GPS mogą Państwo przypisać tym strefom nie tylko dokładne wytyczne dotyczące powierzchni, ale również wybrać dla nich preferowany okres pracy

imow

Poza tym w przypadku kradzieży modelu C użytkownik otrzymuje na życzenie komunikat w wiadomości e-mail lub SMS oraz może zlokalizować swoją kosiarkę iMow za pomocą bezpłatnej aplikacji w smartfonie lub tablecie.

W nowych modelach iMow z serii C tj. RMI 632 C oraz RMI 632 PC wiele ustawień można realizować nie tylko za pomocą wyświetlacza, ale również za pośrednictwem aplikacji w smartfonie lub tablecie. W ten sposób można na przykład ustawiać plan koszenia, wyświetlać komunikaty o statusie, przerywać rozpoczęte koszenie lub rozpoczynać nowe. Ponadto w opcji menu „Showtime” znajdą Państwo kilka niespodzianek. Obsługa aplikacji jest intuicyjna i niezmiernie prosta.

WYPOSAŻENIE SERYJNE

 • STACJA ŁADUJĄCA

  Ładowarka to przystań kosiarki iMow. Umieszczamy ją w centralnej części ogrodu, tak aby kosiarka w każdej chwili mogła pobrać energię lub znaleźć schronienie w przypadku złej pogody. Dzięki inteligentnemu systemowi ładowania sama decyduje o tym czy potrzebne jest szybkie ładowanie akumulatora (ze względu na zaplanowaną pracę) czy akumulator zostanie naładowany w trybie standardowym.

  Stacja ładująca

 • ZDEJMOWANY PANEL STERUJĄCY

  Panel sterujący z czytelnym wyświetlaczem LCD może być wyjęty z kosiarki co pozwala na ręczne sterowanie urządzeniem lub zaprogramowanie kosiarki bez konieczności schylania się.

  Zdejmowany panel sterujący

 • ZINTEGROWANA OCHRONA PRZED KRADZIEŻĄ

  W przypadku uniesienia lub przewróconia kosiarki, rozlega się sygnał ostrzegawczy.

  Zintegrowana ochrona przed kradzieżą

 • KOŁA Z BIEŻNIKIEM

  Kosiarka doskonale radzi sobie z poruszaniem się na gęstym trawniku i na nierównościach oraz na wzniesieniach (o kącie nachylenia do 35%). Ponadto koła z bieżnikiem poruszają się nie tylko cicho, ale także same się oczyszczają.

  Koła z bieżnikiem

 • DWUSTRONNY NÓŻ TNĄCY

  Podczas koszenia trawa zostaje rozdrobniona na małe cząstki, które stanowią naturalny nawóz. Wytrzymały nóż do mulczowania pozostaje ostry przez bardzo długi czas. Przy każdym zatrzymaniu kosiarki, nóż automatycznie zmienia kierunek obrotów, co zapewnia jego równomierne zużycie. A gdy już zajdzie potrzeba wymiany noża, można to zrobić bez użycia narzędzi.

  Dwustronny nóż tnący

 Dane techniczne:

Maks. pow. trawn. m²4000
Szer. koszenia cm28
Wys. koszenia mm20-60
Ciężar kg14
Liczba obrotów U/min3150
Moc znamionowa W185
Śr. czas koszenia (tydz.) h40
Maks.nachylenie terenu %45
Rodzaj akumulatoralitowo-jonowy
Poziom mocy akustycznej LWA [dB(A)] dB(A)59
Poziom mocy akustycznej dB (A)62
Niepewność pomiarowa KpA dB(A)3

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra