• Twój koszyk jest pusty!

Robot koszący STIGA Autoclip M5 (500 m²) // Gratis Transport!!! // Autoryzowany Dealer STIGA

4 099.00zł 4 304.00zł Netto: 3 332.52zł
  • Marka: STIGA
  • Model: STIGA Autoclip M5
  • Stan magazynowy: Dostępny


Nowość 2018!!! ROBOT AUTOCLIP M5 (500 m2)

Do niedawna inteligentne roboty wypełniające polecenia i obowiązki człowieka były tylko domeną śmiałych, futurystycznych pisarzy. Dziś można powiedzieć odważnie, że są one domeną naszych inżynierów. Dzięki wieloletnim pracom badawczym i rozwojowym mamy możliwość przedstawienia w pełni autonomicznego, bezobsługowego robota, który zadba o każdy przydomowy trawnik. Autoclip M5  to zaawansowane technologicznie narzędzie ogrodowe, którego benefity nie kończą się na automatyzacji czynności koszenia. Ta maszyna przede wszystkim potrafi samodzielnie pielęgnować trawnik, oceniając jego stan i dobierając odpowiednio szybkość pracy do wymogów danego obszaru koszenia. Dzięki systemowi mulczowania, darń otrzymuje odpowiednią porcję nawozu sprawiając, że trawa zawsze będzie soczysta i świeża. Robot Autoclip M5 sprawia, że przyszłość staje się teraźniejszością, a Twoje marzenia nabierają realnego kształtu.


Autoclip M5 może utrzymać trawnik o powierzchni do 500 m2 podzielony na maksymalnie trzy strefy koszenia. Akumulator litowo-jonowy wystarcza na 50 minut pracy bez ładowania. Wyposażony w silniki szczotkowe, model Autoclip M5 ma 4-zębne ostrze koszące o szerokości 250 mm pracujące ze zmienną prędkością, co zapewnia dłuższy okres eksploatacyjny akumulatora i silnika kosiarki. Nowoczesne urządzenia nawigacyjne, takie jak enkoder, przechyłomierz i żyroskop zapewniają maksymalną wydajność pracy.

Dostępność wiosna 2018

Możliwość wykonania montażu instalacji robota w ogrodzie. Cena montażu uzależniona jest od stopnia skomplikowania oraz powierzchni ogrodu i jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta.

Możliwość zakupu w korzystnej sprzedaży ratalnej.


Dane techniczne:

Maks. powierzchnia trawnika

500 m²

Silnik

szczotkowy

Akumulator

litowo-jonowy

Pojemność

1 x 2,5 Ah

Średni czas pracy (+/- 20%)

50 min

Średni czas ładowania

1h 15 min

Szerokość koszenia

25 cm

Wysokość koszenia

25 - 60 mm

Szybkość koszenia

25 m/min

Czujnik deszczu

tak

Nachylenie maksymalne

45 %

Liczba stref koszenia

2

Czujnik wykrywania przeszkód

tak

System powrotu do bazy

za przewodem

Czas zatrzymania noża

3 sek

Waga z akumulatorem/ami

9,5 kg

Nr art.

2R2001608/ST1

GWARANCJA PRODUCENTA 2 LATA

100 % PRODUCENT SZWEDZKI

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra