• Twój koszyk jest pusty!

Robot koszący STIGA Autoclip M7 (750 m²) // Autoryzowany Dealer STIGA

4 869.00zł 5 124.00zł Netto: 3 958.54zł
  • Marka: STIGA
  • Model: STIGA Autoclip M7
  • Stan magazynowy: Dostępny


Nowość 2018!!! ROBOT AUTOCLIP M7 (750 m2)

Do niedawna inteligentne roboty wypełniające polecenia i obowiązki człowieka były tylko domeną śmiałych, futurystycznych pisarzy. Dziś można powiedzieć odważnie, że są one domeną naszych inżynierów. Dzięki wieloletnim pracom badawczym i rozwojowym mamy możliwość przedstawienia w pełni autonomicznego, bezobsługowego robota, który zadba o każdy przydomowy trawnik. Autoclip M7  to zaawansowane technologicznie narzędzie ogrodowe, którego benefity nie kończą się na automatyzacji czynności koszenia. Ta maszyna przede wszystkim potrafi samodzielnie pielęgnować trawnik, oceniając jego stan i dobierając odpowiednio szybkość pracy do wymogów danego obszaru koszenia. Dzięki systemowi mulczowania, darń otrzymuje odpowiednią porcję nawozu sprawiając, że trawa zawsze będzie soczysta i świeża. Robot Autoclip M7 sprawia, że przyszłość staje się teraźniejszością, a Twoje marzenia nabierają realnego kształtu.


Autoclip M7 może utrzymać trawnik o powierzchni do 750 m2 podzielony na maksymalnie trzy strefy koszenia. Akumulator litowo-jonowy wystarcza na 2 godziny pracy bez ładowania. Wyposażony w silniki szczotkowe, model Autoclip M7 ma 4-zębne ostrze koszące o szerokości 250 mm pracujące ze zmienną prędkością, co zapewnia dłuższy okres eksploatacyjny akumulatora i silnika kosiarki. Nowoczesne urządzenia nawigacyjne, takie jak enkoder, przechyłomierz i żyroskop zapewniają maksymalną wydajność pracy.

Dostępność wiosna 2018

Możliwość wykonania montażu instalacji robota w ogrodzie. Cena montażu uzależniona jest od stopnia skomplikowania oraz powierzchni ogrodu i jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta.

Możliwość zakupu w korzystnej sprzedaży ratalnej.


Dane techniczne:


Maks. powierzchnia trawnika

750 m²

Silnik

Szczotkowy

Akumulator

litowo-jonowy

Pojemność

1x 2,5 Ah

Średni czas pracy (+/- 20%)

2h

Średni czas ładowania

2h

Szerokość koszenia

25 cm

Wysokość koszenia

25 - 60 mm

Szybkość koszenia

28 m/min

Czujnik wykrywania skoszonego obszaru

tak

Czujnik deszczu

tak

Nachylenie maksymalne

45 %

Liczba stref koszenia

3

Czujnik wykrywania przeszkód

tak

Koszenie spiralne

tak

Czas zatrzymania noża

3 sek

Waga z akumulatorem/ami

9,8 kg

Nr art.

2R2002008/ST1


GWARANCJA PRODUCENTA 2 LATA

100 % PRODUCENT SZWEDZKI

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra