• Twój koszyk jest pusty!

Traktor ogrodowy Solo By AL-KO T 23-125.6 HD V2 SD Smart Display + elektr. kosz // ** Transport do ustalenia!!!// Gratis Olej!!! // Negocjuj Cenę!!!

25 828.00zł Netto: 20 998.37zł
  • Marka: SOLO
  • Model: Solo T 23-125.6 HD V2 SD el kosz
  • Stan magazynowy: DostępnySolo By AL-KO T 23-125.6 HD V2 SD Smart Display + elektryczne opróżnianie kosza Nowość 2022!!

Dane produktu

  • Szybkie koszenie dzięki wyjątkowo szerokiemu agregatowi (125 cm)
  • Wygodny i czytelny wyświetlacz elektroniczny
  • Duży zbiornik na skoszoną trawę z akustycznym sygnałem napełnienia
  • Tempomat do równomiernego koszenia
  • Łożyskowany agregat koszący o niskim poziomie wibracji oraz wydajny silnik o mocy 13,5 kW
  • Smart Display ( Inteligentny wyświetlacz jako uchwyt pod smarfton , połączenie z aplikacją za pomocą bluetooth )
  • Elektryczne opróżnianie kosza za pomocą przycisku - koniec podnoszenia ciężkiego kosza za pomocą dźwigni.


**Przy zakupie zapewniamy transport w promieniu 150 km od Olsztyna. Przy dalszej odległości koszt transportu ustalany jest indywidualnie z klientem. Olej gratis przy zakupie!!!

Bardzo szeroki i wyjątkowo mocny - tak przedstawia się ten traktor ogrodowy.  Jeśli chcesz wydajnie kosić na bardzo dużych trawnikach, polecamy traktor ogrodowy solo by AL-KO T23-125.6 HD V2. Ten flagowy model wśród naszych traktorów ogrodowych przekonuje przede wszystkim wielkością i bogatym wyposażeniem. Poczuj komfort kierowania tym urządzeniem i zyskaj nowe poczucie bezpieczeństwa. Gdy przekręcisz kluczyk w stacyjce, czeka Cię czysta przyjemność. Dzięki ciągnikowi ogrodowemu solo by AL-KO T23-125.6 HD V2 oraz różnorodnym akcesoriom i rozszerzeniom do traktorów ogrodowych (takim jak zestaw do mulczowania, deflektor pokosu czy pług śnieżny) koszenie dużych trawników stanie się Twoim hobby.


Szczegóły techniczne:

Traktor ogrodowy solo by AL-KO T23-125.6 HD V2 jest napędzany wydajnym silnikiem o mocy 14,4 kW. Wysokość koszenia synchronicznego agregatu tnącego o szerokości 125 cm z dwoma nożami można regulować centralnie w siedmiu stopniach od 30 mm do 90 mm. Agregat zdemontujesz bez trudu w celu konserwacji lub do użytkowania traktora jako odśnieżarki. Solidna i odporna na odkształcenia rama w kształcie litery C w połączeniu ze stabilną żeliwną osią przednią i standardowo montowanym zderzakiem zapewniają długą żywotność. Wyświetlacz elektroniczny pokazuje wszystkie funkcje i potrzebne informacje. 

Traktor ogrodowy solo AL-KO T23-125.6 HD V2 posiada tempomat, dzięki któremu koszenie dużych trawników staje się przyjemniejsze. Pedały do jazdy w przód i w tył Side-by-Side zapewniają intuicyjną jazdę. Dzięki zewnętrznemu wlewowi paliwa, traktor jest łatwy do zatankowania. Głębokie przejście i duża przestrzeń na nogi ułatwiają wejście i pracę z naszym traktorem ogrodowym. Wygodny kubełkowy fotel można indywidualnie regulować.


Dane techniczne:

Linia produkcyjna solo by AL-KO
Wyprodukowano   w Austria
Tryb pracy silnik Briggs&Stratton 8240 V-Twion
Opróżnianie kosza dźwignia teleskopowa
Pojemność kosza w litrach 310 litrów
Funkcje Koszenie, Zbieranie do kosza, Rozdrabnianie
Przekładnia Hydrostat nożny
Pojemność skokowa  724 cm3
Moc kW 13,5 kW / moc max. 24 KM
Wymiary 2200x1200x1190 mm
Ilość noży 2
Sprzęgło noża elektromagnetyczne
Powierzchnia trawnika    do 10000 m2
Wielkość kół przód/tył 16x6.5 - 8/23x10.5 -12
Oświetlenie  Tak
Szerokość robocza 125 cm
Wysokość koszenia 30-90 mm
Regulacja wysokości centralna, 7-mio stopniowa
Liczba cylindrów 2
Tempomat Tak
Oś z odlewu Tak
Okres gwarancji do 5 lat
Dzięki usłudze dostawy premium AL-KO, otrzymasz gotowy do pracy traktor ogrodowy solo by AL-KO T23-125.6 HD V2 i będziesz mógł od razu rozpocząć koszenie. 

Jeśli jesteś w stanie zrezygnować z praktycznego wyświetlacza elektronicznego, polecamy traktor ogrodowy solo by AL-KO T20-105.6 HD V2. Nasza rada: dzięki szerokiej gamie akcesoriów, traktor ogrodowy AL-KO jest wszechstronny i może wykonywać swoją pracę zarówno latem, jak i zimą.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra