• Twój koszyk jest pusty!

Zamiatarka STIHL KG 770//Autoryzowany dealer//

1 989.00zł 2 049.00zł Netto: 1 617.07zł
  • Marka: STIHL
  • Model: STIHL KG 770
  • Stan magazynowy: Dostępny

KG 770

Zamiatarka KG 770 do profesjonalnych zastosowań na większych powierzchniach


STIHL KG 770


Zamiatarka STIHL KG 770 jest przeznaczona do użytku przez profesjonalistów do bezpyłowego oczyszczania większych powierzchni w pomieszczeniach i na zewnątrz budynków. Dzięki systemowi zamiatania MultiClean można usunąć różne rodzaje zabrudzeń czy odpadów, a nawet puszki po napojach. 

 

Zamiatarka STIHL KG 770 została wyposażona w dodatkowy walec zamiatający, boczne szczotki, 8-stopniową regulację wysokości, uchwyt transportowy możliwość przechowywania w pozycji pionowej i uchwyty dzięki któremu usunie nawet najdrobniejszy kurz oraz pozwalają na pracę przy krawężnikach i ścianach. Duży pojemny zbiornik (50 l).

 

Cechy szczególne:

 

Wydajny system zamiatania STIHL MultiClean PLUS: 

Wydajny system zamiatania STIHL MultiCleanSystem zamiatania STIHL MultiClean PLUS jest stosowany w zamiatarkach STIHL KG 770 i KGA 770, dzięki dodatkowemu walcowi zamiatającemu pozwala usunąć nawet najdrobniejszy kurz. Dwie szczotki talerzowe zbierają odpady i kierują je bezpośrednio do pojemnego zbiornika. Boczne szczotki i uchwyty gwarantują bezproblemowe usunięcie brudu zalegającego przy ścianach czy krawężnikach.

 

Pomysłowa zasada działania:Pomysłowa zasada działania

Podczas pracy wszelkiego rodzaju odpady pozostają zawsze na przodzie urządzenia. Dzięki temu nic nie zostanie zablokowane pod zamiatarką.

 

Szeroki zakres zastosowań:Szeroki zakres zastosowań

Centralna regulacja wysokości zapewnia dopasowanie zamiatarek do różnych podłoży. Boczne szczotki i uchwyty gwarantują bezproblemowe usunięcie brudu zalegającego przy ścianach czy krawędziach.

 

Łatwe prowadzenie:Łatwe prowadzenie

Nowe zamiatarki STIHL są nadzwyczaj mobilne, a przy tym wyjątkowo lekkie. Niewielki ciężar, wytrzymała przekładnia z optymalnym przeniesieniem napędu i ergonomiczny uchwyt powodują, że praca nowymi zamiatarkami jest bardzo łatwa.

 

Trwałe materiały:Trwałe materiały

I zamiatają, zamiatają, zamiatają...Włosie szczotek wykonane z mocnego nylonu. Przekładnia nie wymaga częstych zabiegów konserwacyjnych, a w modelach STIHL KG 770 i KGA 770 przed brudem chroni ją dodatkowa osłona.

 

Duży pojemnik:

Pojemnik o pokaźnych rozmiarach jest w stanie pomieścić sporo zebranych odpadów, ale zajmuje niewiele miejsca. Urządzenie można przechowywać w pionie, a zebrany brud i tak nie wypadnie na zewnątrz (STIHL KG 770/ KGA 770).

 

Szerokość robocza (cm)77
Pojemność zbiornika (l)50
Ciężar (kg)13
Powierzchnia do ... (m2)1500
Zasada zamiataniaMultiClean PLUS
Centralna regulacja wysokościtak
Osłona przekładnitak
Listwa uszczelniająca + filtr powietrzatak
Docisk szczotektak
Ergonomiczny uchwyttak
Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A))-
Poziom mocy akustycznej (dB(A))-
Napęd akumulatorowynie
W budynkach: posadzka betonowa/jastrych powlekanytak/tak
Na zewnątrz: asfalt/beton płukany/ kostka brukowatak/tak/tak

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra