• Twój koszyk jest pusty!

Zamiatarka VARI VEDEX B-35B do usuwania chwastów z kostki // Nowość 2022!!!

5 050.00zł Netto: 4 105.69zł
  • Marka: VARI
  • Model: VARI VEDEX B-35B
  • Stan magazynowy: Dostępny


Nowość 2022!!!  

Zamiatarka z metalową szczotką VARI VEDEX B-35B

VEDEX to maszyna do mechanicznego czyszczenia oraz usuwania zabrudzeń i chwastów z powierzchni utwardzonych, w szczególności z kostki brukowej.


Zamiatarka ze stalową szczotką VEDEX została opracowana w związku z rozporządzeniem UE zakazującym chemicznego usuwania mchu i chwastów w miejscach publicznych. Dekret ten obowiązuje już w całej Europie. Dzięki asymetrycznej konstrukcji ramy VEDEX jest również świetnym pomocnikiem przy sprzątaniu wzdłuż krawężników oraz miejsc ciężko dostępnych. Może być również używany do usuwania zamarzniętego i zdeptanego śniegu. Maszyna jest wyposażona w mocny silnik Briggs & Stratton 800 Exi, który ma również dodatkowy wlot powietrza na kierownicy, dzięki czemu silnik zasysa czyste powietrze.

Szczotka stalowa B-35B Vedex ma szerokie koła z pełnej gumy o doskonałej przyczepności i tłumieniu, 5 pozycji regulacji kół, zmodyfikowane zawieszenie kół dla lepszej obsługi, innowacyjny kształt skrobaka dla lepszego czyszczenia, nowe naprężenie koła pasowego i oczko do mocowanie podczas transportu. Silnik Briggs&Stratton 800 EXi

Pojemność silnika 175 cm3

Technologia OHV

Moc maksymalna 6 KM

Szerokość robocza 350 mm

Regulacja kierownicy Pionowa

Waga 35 kg

Nr. katalogowy 4575

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra